Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
elektro elektro

elektro je offline (nepripojený) elektro

Obyčajný človek,ktorý má zamestnanie koníčkom ...viac
Čau Braňo,vieš že robím v tejto brandži.Digi-TV su rumuni,fachčia na satelite THOR a v porovnaní s UPC su lepši.Kvalita signálu je omnoho lepšia ako na UPC.Jediná nevýhoda je že sa nedá samostatne použit ich karta v inom prímači,ale to až tak nevadí lebo dávajú plnohodnotný prímač (v prvej vlno dokonca Humax)Cena je ,nemusím komentovať,lepšia ako UPC (chvala bohu im prišla konkurencia).Zatial je čakacia doba ,okolo 3 týždne ,lebo je nedostatok prímačov a zatial majú málo zmlúv s montážnikmi.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Je toto prístupné aj v NZ? Hlavne v dedinách, lebo o UPC tu môžeme snívať!
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
Vedeli by ste mi niekto povedať, či je tu možnosť rozšírenia (aspoň v dohľadnej budúcnosti) o české programy? Tie mi tam chýbajú asi najviac.
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

článok o tkz. neserióznej spoločnosti: http://www.satcentrum.sk/?action=show&art=1918

porovnanie programovej ponuky: http://www.mardoka.com/Home/tabid/36...1/Default.aspx

porovnanie cenovej ponuky: http://www.mardoka.com/Home/tabid/36...2/Default.aspx
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ešte nemá nikto z poraďákov nainštalovanú tú Digi TV? Chcel som vedieť konkrétne názory :p , nie reklamné prehlásenia.
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Braňo
Ešte nemá nikto z poraďákov nainštalovanú tú Digi TV? Chcel som vedieť konkrétne názory :p , nie reklamné prehlásenia.
už mám...
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
syamlee
už mám...
tak hovor ako to ide a hlavne ma zaujímajú programy pre deti, AXN, Galaxia, JOJ, TA3, lebo tieto mi robili a aj robia problém cez UPC Direct, ktorý som už požiadal o zrušenie (skoro ma joblo, keď som zistil, že je tam až 3-mesačná výpovedná lehota a to až po 7 dňoch do doručenia a začínajúca plynúť od 1.nasledujúceho mesiaca - samozrejme až po tých 7 dňoch).

ja som si tam volal do tej DIGI TV na to číslo zverejňované a povedali mi, že do 3 týždňov sa mi ozvú a aj mi povedali, že nemajú zatiaľ nijakých autorizovaných zriaďovateľov - alebo ako ich nazvať.

takže ako to fachčí a hlavne tie programy?...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

počul som, že nejde teletext, je to pravda?
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Áno, teletext nejde.. , české programy tiež nie (aspoň Prima, ČT1, Čt2 určite nie)a ak chcete pozerať STV 1 a STV2 , dajú Vám k tomu ďalšiu anténu..
No a ak by bolo treba náhodou nejaký špeciálny konektor do antény, musíte si ho zaplatiť sami. Moja známa si tak musela priplatiť 500,- Sk.
Naposledy upravil Evaman : 06.06.06 at 15:36
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Ahoj.

Dnes som sa bol informovať v ich obch. stredisku v Poprade. Mám takéto informácie. U nás sa dá dohodnúť za niekoľko dní. Čo sa týka STV 1,2, je pravdou, že musia pridať ešte jednú anténu. Tam, kde je STV1,2 v spol. anténe stačí zlučovač. Na TXT som sa neinformoval, ale ak máš tieto stanice v STA, tak máš aj TXT. Predviedli mi programy priamo u nich. Musím konštatovať, že UPC im nesiaha ani po kolená. Ja mám neskutočné problémy s UPC. Nevedia zabezpečiť kvalitný príjem, ale platby vaberajú v plnej výške. Celý Poprad má s nimi tieto ťažkosti. Dokonca ma informovali, že takýto príjem je štandartný. / prekrývanie obrazov/ Ja som už rozhodnutý. Niet nad čím váhať. Konečne je tu konkurent.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

My sme už tiež rozhodnotí, volali sme im však začiatkom minulého týždňa a na naše nemilé prekvapenie nám povedali, že dojdu tak behom 3-4 týždňov.
Aj keď predpokladám, že majú teraz veľa práce, mohli sa zabezpečiť tak, aby im nechýbala pracovná sila. Keď už rozbehli takú kampaň, mali ju mať lepšie zabezpečenú.
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Braňo
počul som, že nejde teletext, je to pravda?
No ako tak prepínam tak teletex má len pár staníc..... MTV1, BBC World... atd....
Ale ja som za tie peniaze spokojný.... Konečne nejaká konkurencia UPC...
A za 290,-- Sk základny balík...???
Škoda že už je hacknuty... Nagravision 2 a Kudelsky group je jedna deravá šachta...aj vďaka Poliakom !!!
Takže ak má niekto doma niečo lepšie ako DreamBox, TripleDragon.... tak si to môže pozerať kľudne zadara... Dúfam že tie kľúče čoskoro zmenia a opäť ich nejaký nemec nedá na každý upload....
alebo zmenia kódovací systém,vymenia karty... a cena pôjde hore/ale to len medzi rečou/......
P.S. Toho ich 3 triedneho Humaxa som napojil na motor+anténa a bez problémov idú všetky free stanice aj s vyhľadávaním....
0 0
pavel9 pavel9

pavel9 je offline (nepripojený) pavel9

Zaujímavé. Len neviem čo bude po tom jednom roku. Nezačnú sa správať ako UPC?
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

pavel9
Zaujímavé. Len neviem čo bude po tom jednom roku. Nezačnú sa správať ako UPC?
Ostáva len dúfať.....
0 0
pankratz pankratz

pankratz je offline (nepripojený) pankratz

V našom meste teraz robia tiež veľkú akciu. Sused to montuje, denne 5 bytov. Antény som videl po meste, dosť sú malé, to sa mi páči a sú zakryté krytom. Podmienky majú dosť dobré, len české stanice by sa zišli v zákl. balíku. Dal som objednávku dnes, 9.6. Uvidím, kedy prídu. I-net mám wi-fi, okrem toho analógový sat, tak budem mať celý byt poanténovaný, ako na letisku.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

syamlee
už mám...
...rada by som oživila túto tému...

Kto to už doma má? Ako to funguje? Ako dlho ste čakali?

My sme to objednávali približne v polovici mája, pred dvomi týždňami sme volali že stále to doma nemáme... Povedali že toho majú veľa, do týždňa že nám to prídu namontovať... Stále nič.

...začínam pochybovať o solídnosti spoločnosti...
0 0
daniek daniek

daniek je offline (nepripojený) daniek

my ju máme doma asi týždeň so signálom nie je za týždeň žiaden problém.
akurát mi chýbajú čt1, čt2 ale vraj sa čosi tak veľmi neurčito črtá žeby to mohlo byť tak na budúci rok tiež. cena je ozaj bezkonkurenčná a čo sa týka zvyšovania do roka sú zmluvne zaviazaný že nemôžu zvýšiť cenu a po roku minimálne mesiac pred zvyšovaním musia dvoma spôsobmi t.j. telefonicky aj poštou oznámiť spotrebiteľovi zvýšenie ceny a výpovedná lehota je jeden mesiac takže o nič nemôžte prísť. my sme dlho nečakali mali sme namontované behom týždňa ale je pravda že to robí náš známy takže asi preto s tým nebol problém ale tiež hovoril že celé dni sa šplhá po strechách a nestiha uspokojovať dopyt
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

daniek
my ju máme doma asi týždeň so signálom nie je za týždeň žiaden problém.
akurát mi chýbajú čt1, čt2 ale vraj sa čosi tak veľmi neurčito črtá žeby to mohlo byť tak na budúci rok tiež. cena je ozaj bezkonkurenčná a čo sa týka zvyšovania do roka sú zmluvne zaviazaný že nemôžu zvýšiť cenu a po roku minimálne mesiac pred zvyšovaním musia dvoma spôsobmi t.j. telefonicky aj poštou oznámiť spotrebiteľovi zvýšenie ceny a výpovedná lehota je jeden mesiac takže o nič nemôžte prísť. my sme dlho nečakali mali sme namontované behom týždňa ale je pravda že to robí náš známy takže asi preto s tým nebol problém ale tiež hovoril že celé dni sa šplhá po strechách a nestiha uspokojovať dopyt
...niekomu je, keď má známych na správnom mieste...

My sme to objednávali najmä kvôli deťom. Nemáme žiadny detský program...no a keď sú mi nedajbože choré, to ich udrží ležať... No a ešte aj tak trošku kvôli manželovi, ten je "športovo založený"... Ja akurát budem častejšie počúvať...nevidíííííím...
ČT ma netrápi, celý dom sme si spolu kúpili antény na 10 programov, všetko slovenské/české, teda ČT máme...

Takže už to tak vidím, že zas budeme telefonovať...
0 0
daniek daniek

daniek je offline (nepripojený) daniek

neverím že v Trenčíne neexistuje nikto kto to montuje vraj je to dobrý job môj známy sa ozval sám lebo vedel že máme iba stv1,2 a markízu keby nie on tak to nemám takže len sa nakontaktovať na niekoho konkrétneho a myslím že on to kvôli zárobku veľmi ochotne príde spraviť u nás to trvalo také dve hodiny aj s kávou
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Čafte, chcela by som sa spýtať Vás, ktorí už máte DIgi-tv, je fakt pravda, že keď v domácnosti máte napr. 3 televízory, tak nie je možnosť ako pri UPC, že môžte sledovať na tých troch televízoroch rôzne programy???
je to fakt tak, že na všetkých televízoroch sa dá sledovať len ten istý program??? napr. prima- tak na všetkých troch sa dá pozerať teda prima??
to sa mi dá na hlavu postavené, veď takto si Digi nezarobí ani na chleba, lebo tí , ktorí majú v domácnosti 3 telky a nemôžu kukať telku odlišne tak na Digi sa vys.... z vysoka, som chcela aj ja , ale keď sa toto nedá, tak radšej nechcem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať