Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús "ručne" nastaviť.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

KEJKA Pozri príspevok
máme skylink
a asi 6 staníc má označenie PRELAD a na obrazovke sa ukazuje info, že na danej frekvencii končí vysielanie dnes.
ale ak stlačím tlačítko "prelad teraz", tak sa nič nedeje.......
skončí, alebo neskončí vysielanie?
skonci na danej frekvencii
Musis preladit rucne na 11836 H SR 27500 FEC 5/6
Myslim, ze do bude fungovat len do konca januara
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
super rada, ale žiaľ, ja neviem ručne preľadovať....
takže zajtra sme bez niektorých kanálov.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No asi ano a tot STV1,2, Markiza, JoJ, joj+ a doma. Treba ist cez menu, zrejme instalacia, hladanie kanalov atd .... je to intuitivne a da sa to spravit (aj laik by to mohol vediet)
0 0
lužkin lužkin

lužkin je offline (nepripojený) lužkin

Ak si nevieš poradiť sama, tak si zavolaj toho čo ti to namontoval. Skylink je len pre tých, čo sa neboja postláčať zopár tlačítok na DO. Nedá sa jednoducho poradiť čo treba urobiť, musíš si prečítať manuál, alebo nájsť nejaké návody na svoj prijímač na nete. VO všeobecnosti ako píše Fero 11, menu-inštalácia-transporder-najst číslo TP-manualne hladanie-prehladat ...
Naposledy upravil lužkin : 31.01.12 at 20:16
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Fero11 Pozri príspevok
zisti ci sa to deje na vsetkych kanaloch. S najvacsou pravdepodobnostou je problem u teba, takze tak isto pozri kable, hlavne scart to moze robit, pozri ci je poriadne dotlaceny jak na boxe, tak na TV
tak chyba odstránená, deťúrence asi niečo postláčali na ovládači k telke, dnes som sa trošku pohrala a obraz je taký aký bol predtým ... ešte jedna otázočka pre chalanov odborníkov: máme digi s prijímačom humax, telku máme philips s hdmi, ale obraz nie je v hd kvalite ... treba požiadať digi o výmenu toho prijímača za iný? nie je mi to jasné ...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

janaGT Pozri príspevok
... ešte jedna otázočka pre chalanov odborníkov: máme digi s prijímačom humax, telku máme philips s hdmi, ale obraz nie je v hd kvalite ... treba požiadať digi o výmenu toho prijímača za iný? nie je mi to jasné ...
nie.
Digi zatial nevysiela ani jeden kanal vo vysokom rozliseni (HD)
Nieco sa uz o tom pisalo, ze bude nieco vysielat (myslim, ze nejaky test aj bol), ale zatial nic nemaju. Pokial ma ten humax HDMI, tak si to kludne mozes s TV prepojit, ale silne o tom pochybujem, aby ten humax mal HDMI
1 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ďakujem
0 0
Darica Darica

Darica je offline (nepripojený) Darica

Môžem sa spýtať, mal niekto problem, poroku užívania Digi TV s rozviazaním , alebo vypovedaním zmluvy s touto spoločnosťou? Dakujem.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nemam a ani som nikdy nemal sluzby ktore ponuka spolocnost digi. Viem, ze niekedy sa bolo potrebne na nejaky cas zaviazat. Myslim, ze teraz sa to da aj bez viazanosti, ale niesom si na 100% isty. Ak Vam uz uplynula viazanost. resp. mate do bez viazanosti, tak nevydim problem s vypovedanim sluzby
0 0
richard8888 richard8888

richard8888 je offline (nepripojený) richard8888

Digi mal som len raz a nikdy viac
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

chytáte na digi aj DAJTO ?
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

janaGT Pozri príspevok
chytáte na digi aj DAJTO ?
nie
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať