Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No neviem, neviem ale poznám viacerých ľudí čo si dali tú "super" tv ale moje pocity sú asi také , že som rada , že som si ju nedala zaviesť! Suseda oprati z bloku nadáva ako .. Má ju asi 5 mesiacov ale problémy sú od začiatku do teraz. Stále vypadávajú programy a to až tak , že týždeň nejdú české, potom ďalší týždeň zas slovenské a potom zas vypadne niečo iné . Akurát včera mi vravela, že bola kdesi na ústredí tu v KE a , že jej povedali nech si zavolá technika, potom vraj , že to vybavia oni a nakoniec zavolala technikovi , kt. to montoval ona sama. Jeho odpoveď znela v takom duchu , že on s tým už nemá nič spoločné a že ak chce , môže prísť ale , že to neurobí zadarmo. Celá "firma" mi pripadá dosť pofiderná nehovoriac o jednaní so zákazníkmi, na sťažnosti nereagujú a stále sa na čosi vyhovárajú a odvolávajú ...
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...no opäť oživujem tému... Zatiaľ sme veľmi spokojní, máme digi namontované asi tretí týždeň... Deti majú tri rozprávkové programy - akurát keď nám to montovali boli choré, tak sme to využili, paplóny na gauč a liečili sa... Veľmi ma prekvapilo, že máme oveľa viac programov, ako nám pôvodne sľúbili...a dokonca od včera beží v základnom balíku aj HBO2 v čestine a ešte tuším ďalšie tri či štyri programy (neviem aké, ja telku vidím len keď na nej utieram prach...)- údajne je to spomínané kdesi na nete - muž to včera kdesi čítal, tak sme na to vlastne prišli... Pôvodne sme mali asi 47 programov - síce boli tam aj také, čo pozerať asi nikdy nebudem - jeden čínsky, pár rumunských, Al jazeera iba obraz... Ale manžel je v siedmom nebi - 3 čisto športové programy, ČT24 tiež vysiela dosť často šport... no a TA3...
0 0
Elbow Elbow

Elbow je offline (nepripojený) Elbow

Takze uz sme sa vsetci zhodli, ze digi-tv je najschodnejsou cestou co sa ceny/vykon tyka. Teraz podme ku praktickym vecia. Mate kontakty na nejakych "monterov" kt by vedeli urychlit zapojednie televizie? Napr. pre oblast KE/resp. KE-okolie???dikes
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

georeo
...a dokonca od včera beží v základnom balíku aj HBO2 v čestine a ešte tuším ďalšie tri či štyri programy ...
Georeo, ešte stále Vám beží HBO v zákl. balíku? Ja som sa to pokúšala vyhľadať cez nastavenia kanálov, aj cez inicializáciu, ale nefunguje nám to. Je potrebné kdesi čosi ponastavovať, alebo to jednoducho "fungovalo samo od seba"? A tie české: to myslíš aj ČT1, ČT2, PRIMA, NOVA a pod.?
0 0
filka filka

filka je offline (nepripojený) filka

No to by zaujímalo aj mňa ako spustiť to HBO2 ked je to aj v základnom balíku...
Ináč na margo digi tv,máme ju pár mesiacov,ale sme veľmi spokojní..Aj čo sa týka napr. kvality obrazu,je to neporovnateľne kvalitnejšie.
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Mne dost vadi, ze casto nie je zosynchronizovany zvuk s obrazom. Telku casto nepozeram, ale film sa v takom pripade pozera dost blbo. Neviem, ci je to dovod na reklamaciu, alebo je to za tie peniaze normalne? Nemate niekto podobnu skusenost?
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...Ďakujem za upozornenie Petovsan... Takže to HBO nám už nebeží. Manžel mi spomínal, že to bolo kdesi písané na nete, že skúšobne pridali nejaké programy na týždeň... bežalo to asi 3 dni dlhšie... takže už ho nemáme...
No a tie české programy: ČT1, ČT2, PRIMA, NOVA a pod. máme ale cez anténu, nie cez satelit. V češtine ale beží veľa programov... len tieto "základné" nie, a to viem tiež od manžela, že údajne je nejaký spor o tom, že ak by boli v ponuke, tak by sa mali platiť koncesionárske poplatky aj v Čechách... neviem čo je na tom pravdy.

Ale ČT24 máme v základnej ponuke cez satelit...

...A keď Vás už tu mám - viacerých užívateľov, chcem sa opýtať, či aj Vám niekedy samé od seba "popreskakujú kanály". Viem že z času na čas treba tie kanály prekódovať, lenže vtedy mám všetko poprehadzované - kopec programov ktoré nemám právo pozerať... Ja som to zatiaľ riešila "obľúbenou skupinou - všetky čo idú". Tam som si nastavila len tie programy čo fungujú a zoradila som si ich: všetky v slovenčine, všetky v čestine, ostatné... Ale odvtedy nám to neprekódovali, takže neviem či to má nejaký význam...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Pravdaže sa poprehadzujú, a to vtedy ak DIGI pridáva alebo odoberá programy. V jeden deň to urobili 5 x. Stále som to presúvala podľa toho ako som zvyknutá a nakoniec som to vyriešila tak, že som všetky, ktoré sú zakódované vyhodila a teraz presúvam podľa svojho zoznamu iba tých pár, čo sú prístupné. Podotýkam, že prehadzovanie kanálov je iba pri satelite HUMAX.
Nie je to čudné, že pri ostatných satelitoch sa to nestáva?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Leila2006
Mne dost vadi, ze casto nie je zosynchronizovany zvuk s obrazom. Telku casto nepozeram, ale film sa v takom pripade pozera dost blbo. Neviem, ci je to dovod na reklamaciu, alebo je to za tie peniaze normalne? Nemate niekto podobnu skusenost?
To je spôsobené pri prenose cez satelit,dáta sú prenášané digitálne a komprimuje sa to a niektoré časti sa vynechávajú,ak je tok dát priveľký tak sa to trochu rozhasí.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

cactus
Pravdaže sa poprehadzujú, a to vtedy ak DIGI pridáva alebo odoberá programy. V jeden deň to urobili 5 x. Stále som to presúvala podľa toho ako som zvyknutá a nakoniec som to vyriešila tak, že som všetky, ktoré sú zakódované vyhodila a teraz presúvam podľa svojho zoznamu iba tých pár, čo sú prístupné. Podotýkam, že prehadzovanie kanálov je iba pri satelite HUMAX.
Nie je to čudné, že pri ostatných satelitoch sa to nestáva?
...a potom keď pridávajú programy tak sa ti tie nové objavia samé??? Ja som si (ako som už písala) vytvorila obľúbenú skupinu, lenže keď to prehadzujú, preventívne prejdem všetky programy od 1 do 114 či koľko ich je...veď čo keby náhodou niečo zaujímavé pridali... Satelit máme najmä kvôli manželovi a deťom, ale nastavovať všetko musím ja, lebo náš tato na to nemá nervy... ja ich musím mať...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
áno, objavia sa samé, vôbec to nemusím hľadať. Napr., keď pridávali ČT1, ČT2 .... atď. tak mi hneď poprehadzovalo všetky programy, bolo to okolo 21,00 hod. a tie české, ktoré pridali, mi išli ešte aj na druhý deň a potom ich zakódovali a teraz ide iba 24 obdoba našej TA3.
0 0
sweet sweet

sweet je offline (nepripojený) sweet

chcem sa opytat akojeto stou kartov dasa to pozerat aj na inych prijmacoch od vyrobcu humax ?a je mozne nejako oklamat ochranu napr.mat inu kartu (prepalenu)
Naposledy upravil sweet : 28.11.06 at 00:01
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

Idem oživiť tému. Čo viete teraz nové o DIGI-TV?
Ako to funguje v roku 2007? Zaujímam sa hlavne o české programy, kto má
čerstvé osobné znalosti - prilep !!!!!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ANNAP
Idem oživiť tému. Čo viete teraz nové o DIGI-TV?
Ako to funguje v roku 2007? Zaujímam sa hlavne o české programy, kto má
čerstvé osobné znalosti - prilep !!!!!
V roku 2007 to funguje tak, že asi od 1/2 decembra 2006 už sú voľne prístupné v základnom balíku aj ČT1 a ČT2. Takže ja som s vývojom spokojná.

Osobne predpokladám, keďže idú ďalej na "západ", čiže do čiech, že sa budú postupne pridávať aj komerčné čeksé televízie ako Nova a Prima. Uvidíme, koľko im to potrvá.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Môžem potvrdiť, ČT1 a ČT2 sú už v základnom balíku. Nám digi-tv montovali 10.1.2007. Napriek počiatočným "ťažkostiam" teraz funguje OK.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Nám už tiež vysiela ČT1 a ČT2. A musím kvitovať, že už nerozhadzuje programy po ich inštalačnom zásahu, t.j. - keď som nastavila svoje poradie programov a DIGI urobila nejaký servisný zásah, tak mi moje poradie !
"upravilo" podľa ich zoradenia a mala som znova čo robiť, kým som si to zoradila podľa svojho. Teraz je to už v poriadku. Podotýkam, že to robil iba satelit Humax.
0 0
DON DON

DON je offline (nepripojený) DON

Mozno je to tak!!! Ale ja by som im velmi neveril!!! Nechcem vas velmi ovplivnit ale je to dost lacne a za tie tri posledne programy uz duplom!!!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Máme DigiTV už od nejakého júla/augusta, zatiaľ funguje perfektne. Jediné, čo im môžem vytknúť je, že dosiaľ neposlali faktúru na úhradu. V zmluve je však zakotvené, že úhrady sa uskutčňujú na zákl. faktúr, ktoré ale nechodia. Zatiaľ mi to zase až tak nevadí - veď neplatím, horšie bude potom doplatiť to celé naraz...
0 0
pedantmk pedantmk

pedantmk je offline (nepripojený) pedantmk

Mne najprv nešla digi vôbec.
- po inštalácii pred vianocmi minulého roku mi povedali,že to do troch dní
nabehne,nenabehlo
- cez vianoce som bol bez tv,lebo v digi nikto cez sviatky nepracoval
- po sviatkoch som osobne návštívil digi firmu a prišli na to,
že mi zabudli aktivovať kartu

Teraz mi vypisuje,že nemám signál.
- po osobnej návšteve mi poslali technika na pondelok a že nemusím byť
ani doma
- technik vraj bol a že už je všetko v poriadku
- prídem domov a signál opäť žiadny
- volám do digi firmy,že technik príde v stredu
- zobral som si dovolenku a technik neprišiel
- zbalil som zariadenie a osobne som navštívil digi firmu
zariadenie u nich fungovalo bez problémov
technik vraj príde ku mne v pondelok,že majú veľa roboty
a mám si skontrolovať SCART kábel a pohnúť parabolou
- z vlastnej iniciatívy som skontroloval všetko
SCART je dobrý lebo z videa do TV je to v pohode,čiže TV je tiež OK
premeral som aj koax k parabole a aj ten je v poriadku
parabolou som netočil-nie som blázon
- volám na infolinku,že mám takýto problém
vraj napíšu za mňa sťažnosť a mám počkať na technika

Ja si myslím,že je problém v parabole,ale keď technik odkázal,že je to OK
tak už fakt neviem.
Inak od inštalácie sa vôbec nesnažili zaizolovať konektor na parabole.
Tak som momentálne bez Markízy,STV a vôbec bez TV.
Asi odstúpim od zmluvy a viac nič nezaplatím,vrátim im všetko a nech mi vrátia už zaplatené peniaze.

Všeobecné podmienky Tretia časť:
"v čo najkratšom čase odstrániť poruchu nezavinenú užívateľom"

ďakujem pekne
Naposledy upravil pedantmk : 18.01.07 at 17:31
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Marianna01
Máme DigiTV už od nejakého júla/augusta, zatiaľ funguje perfektne. Jediné, čo im môžem vytknúť je, že dosiaľ neposlali faktúru na úhradu. V zmluve je však zakotvené, že úhrady sa uskutčňujú na zákl. faktúr, ktoré ale nechodia. Zatiaľ mi to zase až tak nevadí - veď neplatím, horšie bude potom doplatiť to celé naraz...
Faktúry by mali chodiť. Potom sa fakt nedoplatíš. Je ale pravda, že tam majú trocha chaos, hlavne v zaregistrovaných zákaznikoch, pretože môj sused bol zaregistrovaný na moje RČ a opačne. Takže je potrebné im tam zavolať. (?)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať