Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
chudaska chudaska

chudaska je offline (nepripojený) chudaska

A koľko sa teraz platí za inštaláciu,známy ju má od Októbra a je s ňou veľmi spokojný, tak aj my uvažujeme, že by sme si ju dali zaviesť, základný balík stojí 290 Sk/mesačne? Platí sa to na rok dopredu, alebo sa dá aj polročne a mesačne?
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

chudaska
A koľko sa teraz platí za inštaláciu,známy ju má od Októbra a je s ňou veľmi spokojný, tak aj my uvažujeme, že by sme si ju dali zaviesť, základný balík stojí 290 Sk/mesačne? Platí sa to na rok dopredu, alebo sa dá aj polročne a mesačne?
My sme mali inštaláciu zadarmo, prvé tri mesiace sme neplatili nič, V decembri nám prišla prvá faktúra na január. Platíme tých 290. Sme vcelku spokojní, len ma niekedy ide vytočiť keď si konečne programy usporiadame podľa sledovanosti - slovenské, české, inojazyčné... a oni zrazu sú poprehadzované - keď pridávajú alebo menia programy, prekódovávajú ich... Takže teraz mávame nastavené zoradenie podľa abecedy a ľahšie sa v tom orientuje keď viem, že chcem deťom pustiť Minimax tak nemusím rozmýšľať pod aké číslo nám ho mohli dať, idem pekne až na "M"...
0 0
Thomasz Thomasz

Thomasz je offline (nepripojený) Thomasz

Zdravim vsetkych, chcel by som podotknut, ze musite pochopit situaciu ktora nastala po vstupeni digi tv na slovensky trh. Nastal obrovsky booom a ziadosti o instalaciu je neurekom. Instalacie robia vacsinou maly zivnostnici za smiesne ceny, medzi nich patrim aj ja. Digi tv neplati za pripadne servisne zasahy ani korunu. Vy by ste isli nieco opravit zadarmo, hlavne ked je to X km daleko? Za ten cas namontujete mozno aj 3 digi tv za ktore dostanete zaplatene aj ked nie moc dobre. Dalsia vec: necudujte sa technikovi ktory kyva hlavou, ze sa Vam neda namontovat digi tv, alebo po obhliadke vobec nepride. Nikto nema rad tazke instalacie a hlavne za standardnu cenu, ked napr. treba vyjst na sikmu strechu na 5 om poschodi. A ked si zapyta nejake drobne za stazene podmienky atd. hned reklamujete u digi tv. Pripadne otazky Vam rad odpoviem
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Thomasz
Zdravim vsetkych, chcel by som podotknut, ze musite pochopit situaciu ktora nastala po vstupeni digi tv na slovensky trh. Nastal obrovsky booom a ziadosti o instalaciu je neurekom. Instalacie robia vacsinou maly zivnostnici za smiesne ceny, medzi nich patrim aj ja. Digi tv neplati za pripadne servisne zasahy ani korunu. Vy by ste isli nieco opravit zadarmo, hlavne ked je to X km daleko? Za ten cas namontujete mozno aj 3 digi tv za ktore dostanete zaplatene aj ked nie moc dobre. Dalsia vec: necudujte sa technikovi ktory kyva hlavou, ze sa Vam neda namontovat digi tv, alebo po obhliadke vobec nepride. Nikto nema rad tazke instalacie a hlavne za standardnu cenu, ked napr. treba vyjst na sikmu strechu na 5 om poschodi. A ked si zapyta nejake drobne za stazene podmienky atd. hned reklamujete u digi tv. Pripadne otazky Vam rad odpoviem
k technikom....vieš, skoro každý zamestnanec alebo živnostník nadáva, že je málo platený za to, čo robí. To je normálne. Ale ak mi niekto povie, že príde vtedy a vtedy a on ani po piaty raz nepríde, tak to naštve hádam každého. Zákazníka nezaujíma, aké má predavačka, dodávateľ, technik,...problémy. Ak si za niečo zaplatím, tak chcem mať kvalitné služby. To už prestalo platiť pravido: "Náš zákazník, náš pán!"? Potom nech sa nečudujú, že ľudia prechádzajú ku konkurencii. Ak niečo uvádzam na trch, zabezpečím si všetko tak, aby nevznikli takéto problémy. Hlavne, ak je to za super ceny. Vtedy je jasné, že bude obrovský dopyt. Tento problém sme mali s poskytovateľom internetu. Volali sme im x-krát,...oni, že prídu....x-krát neprišli. Zbytočne sme čakali doma....ľudia musia aj pracovať a zaoberať sa aj inými vecami, ako čakať na niečo, čo nakoniec ani nedostanú. Tak sme volali inému poskytovateľovi, ktorý prišiel do týždňa...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No nadavame, pretoze uz sme si trocha odvykli od socializmu (kedy bol vo vsetkom obrobsky problem a bezne tovary a sluzby boli absolutne nedostupne - pozn. pre mladsich Poradakov ) a mame pocit, ze odteraz uz bude vsetko v tejto trhovej ekonomike fungovat samo - a hlavne stale lepsia a lepsie. Ale bohuzial - treba sa zmierit s tym, ze vsade na svete je tak trocha toho "socializmu".

Navyse ja sa asi zaradim postupne k tym starym dedkom, ktori sentomantalne spominaju na socializmus. Napr. po niekolkych pokusoch som uz uplne prestal chodit do cukrarne. Kde su tie casy, ked to stalo za *****. Teraz sa tie zakusky nedaju jest. To, co bola za sociku slahacka, teraz je krem na topanky. Zu sice pozostaval cely sortiment z 5 zakuskov, ale tie boli dobre...

Ja viem,
Naposledy upravil misomiso : 30.01.07 at 22:22
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
To máš pravdu. Asi sme si naozaj len zvykli. Aj keď ja som si nemala na čo zvykať, lebo patrím medzi tých mladších. Preto to beriem ako samozrejmosť.

Čítala som túto tému, lebo svokrovcom idú teraz zavádzať tú digi tv. Takže im môžem s kľudným svedomím povedať, že teraz, po čase, je už všetko v poriadku? Myslím tým to, že zo začiatku ste sa sťažovali na rôzne veci a teraz je už všetko v poriadku? ...signál a tak. Jediný problém asi budú mať s tým, že sa na dvoch TV bude pozerať to isté. Svokrin brat si asi bude musieť začať zvykať na telenovelu...

Preto pečiem koláčiky sama doma. Domáce sú predsa len domáce
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

...este ze namam kedy pozerat tu telku...
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
misomiso
...este ze namam kedy pozerat tu telku...
Osobne pozerám telku cez týždeň od televíznych novín...vystačíme si doma so štyrmi programmi. Svokrovci musia mať x-programov, preto sa zaujímam o informácie ohľadom digi tv. Jedno je isté...ceny majú oveľa lepšie ako konkurencia...Len tam chýba Prima, pre ktorú svokor doteraz platil aj na UPC viac...bude sklamaný
Naposledy upravil Janka6685 : 30.01.07 at 19:12
0 0
pk-mirec pk-mirec

pk-mirec je offline (nepripojený) pk-mirec

Rozvijajuca sa ludska osobnost :) ...viac
Digi TV je podla mojich skusenosti jedna z rentabilnych spolocnosti kablovych a sa nizke ceny ponukaju kvalitu a dobry signal, ja sice doma pouzivam UPC ale v porovnani ako sledujem rozvijajuci sa narast objednavok zavedenia TV od Digi TV usudzujem ze je to dobry vyber, poradil som to jednemu znamemu, dokonca prisli na skorsi termin ako slubovali, lebo su dost vytazeni a po dlhej dobe som este nezaznamenal ani jednu staznost na nich a ani nic z kvalitou signalu .. takze odporucam..
0 0
Hornikm Hornikm

Hornikm je offline (nepripojený) Hornikm

Ivana Š
Je toto prístupné aj v NZ? Hlavne v dedinách, lebo o UPC tu môžeme snívať!
máš to všade, ale podmienka je umiestnený satelit ( tanier ) na juhozápad
Ja to mám mesiac a som zatim velmi spokojný, mám 60 programov z ktorých polovicu vobec nepozerám..
0 0
olise olise

olise je offline (nepripojený) olise

Ako je to s príjmom slov.staníc? Máme namontovaný Digi-tv od septembra.Lenže slovenské programy sa zle pozerajú.RAz zastane obraz alebo v strede sa rozmaža alebo rozťahuje zvuk,jednoducho na nervy.Technik nám povedal,že to bežne robia slov.stanice,čo som aj verila,lebo na ostatných kanáloch je všetko O.K.Teraz mi to nejde do hlavy ,že takéto vychválené Digi -tv môže mať takéto nedostatky :/myslím,že niekto by sa o tom v tejto porade už zmienil /
Kde to mám reklamovať , u technika alebo priamo Digi-Tv ?
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

Nie som teda odborníkom na tieto vedy, ale nemôže to byť spôsobené náhodou signálom?
My máme DIGI-TV takmer od ich uvedenia sa na slov. trh, a môžem povedať, že doteraz sme nemali žiadny výraznejší problém ani so slovenskými, ani zahr. stanicami. Čo sa zvuku týka, ten je v absolútnom poriadku a ojedinele sa stane, že na pár sekúnd zastane obraz, alebo sa "rozsype". Ale tieto poruchy boli v takejto miere u nás bežné aj pri sledovaní satelit. programov cez UPC Direkt, ktorú sme mali predtým, avšak za 2-násobné poplatky.
0 0
m_peter m_peter

m_peter je offline (nepripojený) m_peter

caute, chcem len tolko dodat k tejto teme - ked sa uz porovnava upc a digi tv - nerozmyslali ste nad SATROdigital ponukou? ja mam tuto sluzbu aktivovanu od decembra 2004 a vsetko slape uplne v pohode, ziadny vypadok obrazu (napriklad na cely den), vsade ide txt a cena je tiez obstojna.
:-)
0 0
klongova klongova

klongova je offline (nepripojený) klongova

Braňo Pozri príspevok
Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Ja mám skúsenosť s digi tv. Mám ho zapojený je pravda že je všetko zadarmo a je v digi kvalite. No niekedy sa stáva že vypadne všetko no inak je super. Cena je 290,- Sk a je v tom aj ČT1+2
0 0
klongova klongova

klongova je offline (nepripojený) klongova

ja mám skúsenosť mám ho zapojený je v tej cene 290,- a je všetko zadarmo
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

digiTV má aj teletext, ak ano na všetkých programoch?
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

ANNAP Pozri príspevok
digiTV má aj teletext, ak ano na všetkých programoch?
Nie nema vobec teletext, je to dan za nizku cenu.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...mne na niektorých programoch teletext naskakuje... Nepamätám si na ktorých, ale minimálne na dvoch-troch som teletext mala...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
hehehehe digi tv
Ľudkovia ja mám objednávku od 5/2006 a v pondelok mi volali, že prídu inštalovať. Tak som sa ich opýtala, či si nepomýlili rok , lebo je už 5/2007. Trošku sa vykrúcali, ale nakoniec sme si ťapli. Predpokladám, že po 4 rokoch pozerania STV1 a STV2, nebude môj deťúch sedieť iba pred TV.Ale v podstate som bola jeden z mála koncesionárov, ktorý pozeral iba to, za čo si platil! Tak vivat Digi Tv po roku čakania
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

účtovník 007 Pozri príspevok
hehehehe digi tv
Ľudkovia ja mám objednávku od 5/2006 a v pondelok mi volali, že prídu inštalovať. Tak som sa ich opýtala, či si nepomýlili rok , lebo je už 5/2007. Trošku sa vykrúcali, ale nakoniec sme si ťapli. Predpokladám, že po 4 rokoch pozerania STV1 a STV2, nebude môj deťúch sedieť iba pred TV.Ale v podstate som bola jeden z mála koncesionárov, ktorý pozeral iba to, za čo si platil! Tak vivat Digi Tv po roku čakania
Nooo, nám to namontovali do 3 týždňov.........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať