Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
bobo1 bobo1

bobo1 je offline (nepripojený) bobo1

My máme problémy so zvukom a aj obrazom na STV1 - na iných staniciach nie a nemáme ČT programi ( okres SNV ) ale okres RV české programi má - netuším kde je problém - neporadí niekto?
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

bobo1 Pozri príspevok
My máme problémy so zvukom a aj obrazom na STV1 - na iných staniciach nie a nemáme ČT programi ( okres SNV ) ale okres RV české programi má - netuším kde je problém - neporadí niekto?
STV1 aj STV2 maju obava problemy so zvukom aj obrazom, ostatne programy sa uz zlepsili
CT programy maju vsetci, to nezalezi od okresu, kedze to ide z jedneho satelitu, predpokladam len ze ich nemate doladene, skuste doladit
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
bobo1 Pozri príspevok
My máme problémy so zvukom a aj obrazom na STV1 - na iných staniciach nie a nemáme ČT programi ( okres SNV ) ale okres RV české programi má - netuším kde je problém - neporadí niekto?
Je treba nanovo preinštalovať programy.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

A ešte stále sa nedá napojiť jeden satelit na viac TV prijímačov v byte?
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

Dá, ale si musíte kúpiť dve sady. Tanier si môžete odložiť do pivnice do rezervy, a v tanieri, ktorý máte namontovaný, musíte vymeniť to zariadenie, ktoré prijíma signál (neviem ako sa nazýva) za také, ktoré má výstup pre dva káble. A budete platiť dva poplatky. Ako my.
0 0
bobo1 bobo1

bobo1 je offline (nepripojený) bobo1

Je treba nanovo preinštalovať programy.

Dík, už to ide.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Na každý satelitný program potrebujete samostatný satelitný prijímač. Ten prijímač sa dá kúpiť aj samostatne bez antény (paraboly). Ale na tej druhej musí byť konvertor s viacerými výstupmi. Mám dojem že sa na to dá dať až 8 prijímačov. Viac výstupov na konvertore som nevidel.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Orim Pozri príspevok
Na každý satelitný program potrebujete samostatný satelitný prijímač. Ten prijímač sa dá kúpiť aj samostatne bez antény (paraboly). Ale na tej druhej musí byť konvertor s viacerými výstupmi. Mám dojem že sa na to dá dať až 8 prijímačov. Viac výstupov na konvertore som nevidel.
Jasné, a čo poplatok, platí sa jeden, či viac?
A čo tak stojí ten prijímač?
0 0
zluky zluky

zluky je offline (nepripojený) zluky

Aj ja som mala záujem o túto firmu (S-team(, ale veľmi ťažko som sa k nim dovolala a ani veľmi nejavili radosť, že chcem od nich programy, mala som záujem hlavne o TV Noe, čo Digi Tv nemá. Teraz ma mrzí, že tento program mať nebudem, lebo skutočne komunikácia bola nulová. Som ale rada, že som sa nedala dobehnuť, oni chcú ťažiť z toho, že ľudia túžia po TV Noe. Ako by som ju získala v Košiciach. Poraďte
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

V piatok som dala objednávku na Digi TV a v stredu už boli namontovať.
Máme posunutý obraz doľava. Ak prepojím telku na klasickú anténu, tak obraz je dobrý, akonáhle je napojený na Digi TV, tak je viac vľavo. Ten technik, čo to bol montovať mi vravel, že to je prispôsobené na LCD telky. Zdá sa mi to dosť čudné. Prečo by to malo byť doľava? Vie niekto s týmto poradiť?
0 0
chudaska chudaska

chudaska je offline (nepripojený) chudaska

to si dobrá, my máme objednávku hádam už aj 3 mesiace, už som to urgovala aj 3x, vždy mi dá iné meno technika s telefónom, ked zavolám nie je problém v priebehu týždňa a zasa len plané sľuby
0 0
Janiča Janiča

Janiča je offline (nepripojený) Janiča

chudaska Pozri príspevok
to si dobrá, my máme objednávku hádam už aj 3 mesiace, už som to urgovala aj 3x, vždy mi dá iné meno technika s telefónom, ked zavolám nie je problém v priebehu týždňa a zasa len plané sľuby
Nestalo sa Ti to náhodou v B. Bystrici? Veľmi mi to pripomína situácie, ktoré som zažila aj ja.
0 0
chudaska chudaska

chudaska je offline (nepripojený) chudaska

nie sme z okolia Piešťan.
0 0
chudaska chudaska

chudaska je offline (nepripojený) chudaska

čaute poradaci, tak uz viem v com je problém, keď tak dlho čakám na tu digi-tv, rozpravali sme sa s jedným technikom, ktorý pre nich robí, problém je v tom, že im DIGI nedodáva komponenty a keď si ich kúpia technici sami, tak im to nepreplacaju a dlhujú im dost penazi za robotu, tak nik nechce chodit montovať, keď im neplatia. TAK PRETO UŽ ČAKÁM 4 MESIACE a ešte asi dlho čakať budem...........
0 0
bruno533 bruno533

bruno533 je offline (nepripojený) bruno533

JA MAM DIGI TV ROK A SOM SPOKOJNY
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Malá otázočka: keď mám stereo TV /100 Hz/ a mám digi-tv je možné sledovať nejaké programy v nemeckom jazyku?
Ďakujem!
0 0
Klingónka Klingónka

Klingónka je offline (nepripojený) Klingónka

ahoj.Mám otázky.
Chcem si dať Digi tv, ale neviem čo mám urobiť so starou veľkou kovovou parabolou 120 cm zo satelitu /konvertor je nový/. Môžem si ju nechať a ich parabolu odložiť?
A akým smerom sa má otočiť parabola na digi tv (od Astry) ? Tam kde sú hotbirdy alebo smerom k anglickým programom ?
A neviem či mám vyplatiť všetko naraz za rok /2860 sk/ alebo platiť každý mesiac.
Naposledy upravil Klingónka : 07.07.07 at 17:48
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

namontovali mi digi-tv 18.2.2007 a do dvoch -troch mesiacov mala byť aj Prima a Nova / podĺa slov technika/ ale doteraz nič, alebo hej? ako ste na tom vy?
0 0
pecolt pecolt

pecolt je offline (nepripojený) pecolt

Ahojte všeci.digi tv??????Myslím,že sa sumu ktorú ponúkajú za základný balík je to slušné a na našom trhu dobrá trefa.Môžete si dať i druhý tanier tak ako ja,ktorý mi ostal po analog.A teraz mám dajakćh 160 stan.čo pozerám,môžete mať koľko je voľných...cca680 na Astre a mnohých iných družic.Ako je Thor,Sirius,atd.Podľa želania.Stačí si dokúpiť slučovač signálu a nastaviť prijímač.Takže žiadne hlavy v smútku a hor sa do pozerania.Určite nemáte šancu sa nabažiť všetkým čo uvidíte.Všetkých zdravím....
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

ANNAP Pozri príspevok
namontovali mi digi-tv 18.2.2007 a do dvoch -troch mesiacov mala byť aj Prima a Nova / podĺa slov technika/ ale doteraz nič, alebo hej? ako ste na tom vy?
ani my nemáme novu ani primu, len čt1,čtv2 a čt 24 .
Máme základný balík ale nejde romantica - že nemáte oprávnenie na sledovanie. Neviem prečo. Zo začiatku išla, teraz asi mesiac,dva nefunguje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať