Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
pecolt pecolt

pecolt je offline (nepripojený) pecolt

Ahoj poradáci....ani mne njde tzv.romantica..no nijak mi nechýba.Horšie by to bolo keby nešli iné programi.Je jasné keď mám niečo predpatené malo by to fungovať vše.Zatiaľ digi tv je ok.Som spokojný a verím,ako som už skôr povedal´že nije čo sa týka ceny na našom trhu konkurencia....Ciao poraďáci
0 0
Klingónka Klingónka

Klingónka je offline (nepripojený) Klingónka

V pondelok mi to majú prísť namontovať. Som zvedavá. Najviac sa teším na Discovery a ešte AXN lebo ževraj tam chodí Star trek .
0 0
Klingónka Klingónka

Klingónka je offline (nepripojený) Klingónka

Mne romantica ide aj po česky.
0 0
smreko smreko

smreko je offline (nepripojený) smreko

Chcem sa opytat ci neviete ci v buducnosti alebo teraz uz nejde na digi tv teletext? Staci STV alebo markiza,joj
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Na Slovenských programoch teletext nejde, na dvoch-troch zahraničných ide. Tiež nám ten TXT chýba, asi týždeň nám nefunguje v dome STA, tak všetko pozeráme cez satelit...a manžel je na TXT doslova závislý (skoro ako ja na porade... )

*Ľubica
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Momentalne ide TXT na STV1 aj 2
Teletext nejde na Markiza a JOJ
Casom by mal ist txt Ale nieje mi zname kedy
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Co sa tyka ZVUKU na Romantica a inych kanaloch :
Na pritrojoch Hyunday -> DUAL Je na ovladacke tlacidlo OPT cim sa prepina jazykovy doprovod (samozrejme je ze treba mat aj kanal s oznacenim CE ak su take dva). Na HUMAX 1/2 SINGLE je tlacidlo Repro s otaznikom pod krizovym ovladanim.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Co sa tyka Ceskych Kanalov NOVA nejde A PRIMA sa planuje do buducnosti
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Odpoved pre Klingónka vbmenu_register("postmenu_494162", true); : Firma DIGI ti doda Antenu+konvertor+ primac+dekodovaciu kartu. Ked zrusis zmluvu po roku Musis to vratit. Ci si to namontujes alebo das do pivnice je tvoj problem. Parabola na DIGI je min 70 cm Mi davame 80. 120cm moze byt pouzita kludne. Nastavenie paraboli ti musi spravit Servisny technik. Pochybujem ze to niekto zvladne bez pristroja Setlook Micro. (25000 SK). Dost fuserskych firiem to roby aj bez toho pristroja, ale pri nastaveny paraboli ju treba natocit horizontalne, vertikalne, polarizovat kvoli korekt bitom. !!! Kto sa spolieha na signal najdeny na pristroji alebo Dakym suvixom za 2-5 tisic Nieje schopny zistit korekt bity a tym padom sa bezne stave ze ta firma odide zhrabne prachy sygnal do 3 dni prestane ist alebo bude mrsnut a sekat. A firma je stale zaneprazdnena. Plati sa to mesacne formou Inkasa alebo bankovim prevodom.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Odpoved pre Hansa vbmenu_register("postmenu_488796", true); : Sledovanie programov v nemeckom jazyku je nezavisle od TV primaca. Pokial ide o DIGI primac. Na kazdom kanaly je mozne zmenit jazykovy doprovot Bud tlacidlom OPT alebo repro s otaznikom. Bezne som vydel prepinanie Slovensky, cesky, anglicky, madarsky. Neskusal som vsetky kanale co ponuka digi Mozno najdes aj nemecky doprovod. Pokial chces Nemecke kanale Kup si dalsi satelit a zlucovac satelitov a pojde ti ti ne digi boxe.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Odpoved pre chudaska vbmenu_register("postmenu_483290", true); DIGI TV dodava Parabolu+konvertor+ primac. Nasa firma si musi chodit pre to do Nitry. Niektorym sa nechce Lebo Beznin je drahy. Co sa tyka ostatnych veci Kabel do 10m je zadarmo a za zvisny kabel plati zakaznik. Za kazdu namontovane digi posle nejake peniaze digi kazdej firme ktora v urcitej miere preplaca veci co su potrebne pri montazi.
Ja chodit kupovat veci do velkoskladov. Odporucanie: Pokial poznate cloveka co to montuje Obradte sa primo na neho a moze vam to namontovat aj do 24 hodin.

POZOR NA FUSEROV. MAM S NIMI SKUSENOSTI MUSIM PO NICH CHODIT PREMIESTNOVAT PARABOLI NA NASTAVOVAT VSETKO.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
odpoved pre Janiča vbmenu_register("postmenu_480716", true); : Poznam to. Ak sa chces toho dozit Poobzeraj sa po ludoch v okoli co maju DIGI TV a spitaj sa za aky cas im to namontovali Aj to bude prijatelne Tak nech ti daju Cislo na tu firmu.

Mi rozdavame vyzitky s cilsom na nas. A uz sme montovali aj tak Ze sme mali navise v aute parabolu a tak. A ked prideme na deninu a povedia ze suseda to chce tiez Sme schopny v monente to namontovat a dodatocne ich zaregistrovat do DIGI.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Odpovet pre Dada: Ten technik mal asi vypite. DIGI TV nena nic spolocne s prisposobenim na LCD. Ma klasicky SCART ktory ide vsde. Stare telky zo scart. Nove telky, Videorekorder, atd... Moze sa stat ze na TV je obraz rozsireny do vsetkych stran. Ale pokial je len dolava Tak potom musi byt aj Video (DVD) dolava posunute -> to znaci ze je chyba v TV a ten treba dat do opravi popripade novy. Pokial to to na DVD (videdo) cez scart ide dobre a digi ide obraz dolava. Zjavne je pokazny DIGI BOX a ziadajte o novy.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

kulin Pozri príspevok
Odpovet pre Dada: Ten technik mal asi vypite. DIGI TV nena nic spolocne s prisposobenim na LCD. Ma klasicky SCART ktory ide vsde. Stare telky zo scart. Nove telky, Videorekorder, atd... Moze sa stat ze na TV je obraz rozsireny do vsetkych stran. Ale pokial je len dolava Tak potom musi byt aj Video (DVD) dolava posunute -> to znaci ze je chyba v TV a ten treba dat do opravi popripade novy. Pokial to to na DVD (videdo) cez scart ide dobre a digi ide obraz dolava. Zjavne je pokazny DIGI BOX a ziadajte o novy.
Na videu je dobrý, ak telku prepojím na klasickú anténu, tak je tiež dobrý, ale na DIGI je troška doľava.... že nevidno kúsok z loga.
Teraz je tuším nejaká nová akcia, že sa dá na 2TV pozerať a stačí jedna parabola. Vieš o tom niečo bližšie?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Stava sa na starych telkach ze je rozsireny a logo trochu unika za obraz. Pri niektorych Telkach vam to dokazu posunut v opravovni TV.

Kedze to montujem Viem o tom :-)
Pokial ide o 2 TV: Dnes je mozne si tak tzv Dual. Jedna parabola+konvertor s dvomi kablami+ pristroj+... Pri Single sa momentalne za naistalovanie do 10 m od paraboli neplati nic. Pri Duali sa do 10 metrov plati aktivacni poplatok 800 SK pri prvej fakture co posle DIGI Mesacny poplatok ostva 290 Sk Vsetko s DPH. Pokial instalacia trva viac ako 1a pol hodiny a kabel je dlhsi Tak sa plati technikovy Podla ceniku danej spolocnosti.

!!! Pokial ma niekto Single Je ho poviny mat 12 mesiacov do vtedi Nieje mozne to vymenit za dual. Boli na nete pisane dake veci Ze za 200 SK vymenia Ale Najnovsie co sme volali do digi to zatial nieje TAK.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

kulin Pozri príspevok
Stava sa na starych telkach ze je rozsireny a logo trochu unika za obraz. Pri niektorych Telkach vam to dokazu posunut v opravovni TV.

Kedze to montujem Viem o tom :-)
Pokial ide o 2 TV: Dnes je mozne si tak tzv Dual. Jedna parabola+konvertor s dvomi kablami+ pristroj+... Pri Single sa momentalne za naistalovanie do 10 m od paraboli neplati nic. Pri Duali sa do 10 metrov plati aktivacni poplatok 800 SK pri prvej fakture co posle DIGI Mesacny poplatok ostva 290 Sk Vsetko s DPH. Pokial instalacia trva viac ako 1a pol hodiny a kabel je dlhsi Tak sa plati technikovy Podla ceniku danej spolocnosti.

!!! Pokial ma niekto Single Je ho poviny mat 12 mesiacov do vtedi Nieje mozne to vymenit za dual. Boli na nete pisane dake veci Ze za 200 SK vymenia Ale Najnovsie co sme volali do digi to zatial nieje TAK.
Takže, ak mám teraz len na jednu telku, tak až po roku si môžem dať Dual? Škoda, že tá akcia neprišla len o mesiac skôr.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Od vtedy ako ste podpisali zmluvu 12 mesiacov. No Je to skoda Ale zatial je to tak
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

kulin Pozri príspevok
Od vtedy ako ste podpisali zmluvu 12 mesiacov. No Je to skoda Ale zatial je to tak

My máme digi-tv od februára t.r. a povedali, že nám prídu namontovať dual a 12mes. zmluva začne nanovo plynúť od namontovania.....
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ked uplinie 12 mesiacov Uvas vo ferbruary A date si dual potom uzavriete novu zmluvu na 12 mesiacov
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Nika Pozri príspevok

My máme digi-tv od februára t.r. a povedali, že nám prídu namontovať dual a 12mes. zmluva začne nanovo plynúť od namontovania.....
Vážne? A chcú za to niečo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať