Zavrieť

Porady

Fortuna vitae alebo olejovita?

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ahojte.
Bola mi doporucena konzumacia olejovity.
ked som si vsak nastudovala na nete podrobnejsie,zistila som ze sa jedna len o napodobeninu a original s aktivnym jodom je Fortuna vitae.
mate s tymto niekto priamu skusenost a zaujima,ktora ako ucinkuje,nech nekupujem macku vo vreci.
vdaka
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kuk tu...dufam,ze sa to dobre zobrazi.... http://www.porada.sk/archive/index.php/t-17053-p-5.html
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Vdaka Lujza,toto som videla,ale to je zu velmi stare a najmä medzicasom to snad zu skusilo na sebe viac ludi.mna hlavne zaujima,ci funguje aj jedno aj druhe,alebo ci je len jeden Produkt napomocny.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som sa informovala priamo u prameňa - u výrobcu, kto začal tento olej vyrábať ako prvý. Vec sa má takto.
Olej Fortuna vitae je normálny tekvicový olej prelievaný do fliaš. Prof. Ing. Ivan Turianica, ktorý dostal ocenenie v Cambridge, ho kupuje v Slovinsku a nič do neho už nepridáva. To znamená, že človek si kupuje obyčajný tekvicový olej namiesto za cca 9 eur za cca 50 eur. Nemá na neho ani certifikát, dôkazom je to, že ho nemôže dodávať do lekární.

Olejovita je tekvicový olej v biokvalite z Rakúska, do ktorého pridávajú jód v organickej forme. Kto ho vyvinul je tu -TA3 - Relácia ZDRAVIE - hosť p. Ivanna Čandová

http://olejovita.sk/kto-sme-2/
http://www.tvnoviny.sk/ekonato/17364...va-co-dokazala
http://www.sbagency.sk/podnikatelka-...y#.VOyIzfmG-rA
Olejovita je distribuovaná do lekární, t.j. prešla Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (http://www.sukl.sk/).
Pracovníci Olejovity si aj sami robili rozbor oleja Fortuna vitae. K záveru, ku ktorému dospeli, tlmočiť nebudem. Ale je logický.

Ak si človek objedná Olejovitu v lekárni, resp. kúpi, stojí okolo 50 eur i niečo viac. Ak si ho objedná priamo v Olejovite, je tam už zaregistrovaný, podľa počtu odobratých balení sa mu poskytuje zľava a dovoz kuriérom domov je už po druhom raze zadarmo. Pri prvom si zapýtajú symbolické euro.
Pri 3 kusoch 5% zľava. Pri 5 kusoch 10% zľava. (Nemusia sa kupovať naraz, ste zaregistrovaný.)
Pri zakúpení 2 a viac kusov v Slovenskej republike je doprava zdarma.

Prečítala som si oba weby výrobcov.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

korela,aj ja som si to pozrela.pan Turianic na YouTube tvrdi ze olejovita je blbost a v podtexte sa da vyrozumiet,ako keby mu to ukradli.a na nete je zverejnena aj daka zaloba kde sa toto riesi.....
no ale na druhej strane sa pise aj take co tu pises ty.ze to objavil ten pan Bulik.
obednala som si olejovitu a budem teda skusat,ci to zaberie.cena je rovnaka tak uvidime.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Tak moji mili,len ako informaciu pre tych ktori by toto chceli skusit-beriem tu olejovitu cca tyzden a jedine co zatial na sebe pozorujem,ze sa mi chce vazne velmi spat.
vzdy a vsade.je to az na neuverenie.
nikdy som si nemusela poobede zdriemnut,ale teraz fakt musim.zaujimave :-D
0 0
Čanda Čanda

Čanda je offline (nepripojený) Čanda

Odpovedám korele: Beriem olej Fortunavitae už 7 rokov nemusela som na operáciu ŠŽ vďaka tomu že som spoznala p. profesora Turianicu, ktorý mi odporučil tento olej. Samozrejme že na olej je certifikát lebo by sa nemohol predávať už roky, momentálne ho dostať aj v predajniach s výživovými doplnkami. Pani Čandová, ktorá tento článok písala asi veľmi dobre vie ako sa dostala k tomuto oleju a prečo sa súdila s pánom profesorom. Neviem že by bola nejaká vedkyňa a že by ho vynašla ona? Jej olej olejovita je iba kópia bez účinku. Pred pás rokmi som ju videla v Inchebe v Bratislave ako si predávala svoj olej, ale nik ho nekupoval, stála tam sama. Iba toľko pekný deň.
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Čanda
Odpovedám korele: Beriem olej Fortunavitae už 7 rokov nemusela som na operáciu ŠŽ vďaka tomu že som spoznala p. profesora Turianicu, ktorý mi odporučil tento olej. Samozrejme že na olej je certifikát lebo by sa nemohol predávať už roky, momentálne ho dostať aj v predajniach s výživovými doplnkami. Pani Čandová, ktorá tento článok písala asi veľmi dobre vie ako sa dostala k tomuto oleju a prečo sa súdila s pánom profesorom. Neviem že by bola nejaká vedkyňa a že by ho vynašla ona? Jej olej olejovita je iba kópia bez účinku. Pred pás rokmi som ju videla v Inchebe v Bratislave ako si predávala svoj olej, ale nik ho nekupoval, stála tam sama. Iba toľko pekný deň.
Pan Čanda sa rozvadza s pani Čandovou a snazi sa o nej sirit zle meno?
A nevsimol si, ze to je prispevok spred skoro 2 rokov?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čanda
Odpovedám korele: Beriem olej Fortunavitae už 7 rokov nemusela som na operáciu ŠŽ vďaka tomu že som spoznala p. profesora Turianicu, ktorý mi odporučil tento olej. Samozrejme že na olej je certifikát lebo by sa nemohol predávať už roky, momentálne ho dostať aj v predajniach s výživovými doplnkami. Pani Čandová, ktorá tento článok písala asi veľmi dobre vie ako sa dostala k tomuto oleju a prečo sa súdila s pánom profesorom. Neviem že by bola nejaká vedkyňa a že by ho vynašla ona? Jej olej olejovita je iba kópia bez účinku. Pred pás rokmi som ju videla v Inchebe v Bratislave ako si predávala svoj olej, ale nik ho nekupoval, stála tam sama. Iba toľko pekný deň.
Olejovita má nový názov od t.r. JODA ORGANIKA.
0 0
Gabriela1960 Gabriela1960

Gabriela1960 je offline (nepripojený) Gabriela1960

Ja musím napísať moju skúsenosť. Cez známu som sa dostala k Olejovite, kvôli problémom so štítnou žľazou. Hrozila mi operácia, ktorú som po dvoch flašiach už nemusela absolvovať. Stav je super. Volala som aj s pani Čandovou, ktorá Olejovitu vyrába. Predtým ako jej krivdíte s tým, že dačo kopíruje si najprv zistite informácie. Olejovitu vytvorila s pomocou chemika Bulíka. Má o tom štúdie a testovania, teraz už má aj jód v ľanovom oleji a tabletky. Takže ja môžem len odporučiť a po tom ako mi to pomohlo nemôžem nekomentovať keď vidím tie klamstvá. Pekný deň, Gabriela.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať