Zavrieť

Porady

Nová budova SND -cesta

Ideme do divadla a ja teraz dumám, ako sa tam vlastne dostaneme. Ideme od Trnavy po dialnici a mám len takú hmlistú predstavu. A hlavne, kde zaparkovať? Neviete mi prosím poradiť? Vďaka
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Google Earth - Získať trasu: Trnava - Bratislava divadlo SND - ukáže, vypíše. Veľké parkovisko je pod Tower 115 (TV JOJ), menšie parkovisko je hneď naproti SND (cez Lendererovú a tiež pred SND.
Naposledy upravil misoft : 01.03.15 at 22:59
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Google Earth - Získať trasu: Trnava - Bratislava divadlo SND - ukáže, vypíše. Veľké parkovisko je pod Tower 115 (TV JOJ), menšie parkovisko je hneď naproti SND (cez Lendererovú a tiež pred SND.
normalne myslíš podzemné parkovisko pod Eurovea? Matne si spomínam, že keď som tam bola, tak tam bola nejaka smerovacia tabuľa priamo v podzemnom parkovisku. Len teda, nepamätám si úplne presne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Na tie som nemyslel - tie sú "za divadlom" od Dunaja. Mal som na mysli parkovisko pod mrakodrapom a oproti divadlu.

Bratislava sa od mojich mladých liet riadne zmenila - najmä nábrežie.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Je mi luto,ale ja som tu v ba rodena asi omylom.....v euroveii som bola raz a to pred cca.2 rokmi....soferovalo decko.....neviem kde je sever... iba ak kde je MV na zaciatku martanovicky....hups pribinky
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui - tri roky som v BA existoval, poznal som ju podľa orient. bodov - krčiem. Neskôr keď som tam zavítal, krčmy boli fuč... Ale v hrubom by som sa vedel zorientovať.... veď mám "výcvik"
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ale Zora ostalana zahradnickej....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pre tých, čo náhodou natrafia na túto otázku - zjazd z D1 Prievoz, smerom na Centrum. Pred divadlom je velke parkovisko. Ak sa nan nahodou nepodarí včas odbočiť, potom k eurovea, tam sa otočiť a kúsok späť. Parkovisko je pre návševníkov zdarma a je dosť veľké.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na štejnerke mi byvala babka margit....doverne to tam poznam....vcetci chodili štajnovi na pivo....este aj do centralu ten bol vedla domu.......oproti štajnu dedo masarovi chodil.....zora bola kusok....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Daška prepac,ze ti to tu prznime
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a ke´d už krčmy, tak Slovák nič? Na začiatku Mlynskej doliny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Na štejnerke mi byvala babka margit....doverne to tam poznam....vcetci chodili štajnovi na pivo....este aj do centralu ten bol vedla domu.......oproti štajnu dedo masarovi chodil.....zora bola kusok....
...a ja som tam kedysi býval pod Kukuricou.....na Kukučínke.... tu: https://www.google.sk/maps/@48.16764...fSIeDVAGjA!2e0
a makal som tu:
https://www.google.sk/maps/@48.16776...4fKgIo8jcg!2e0
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Duško, inšpektorát práce to nie je
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať