Zavrieť

Porady

NRevybavena sms

Poradte prosim co robit ak mi nejde odoslat sprava na jedno cislo. Ide o to ze u mna v telefone problem nieje. Poslem spravu inym a pri kazdom mi pride ze je odoslana a dorucena. Len ked posielam priatelovy pise mi odoslana ale nevybavena. Priatel uz skusal vypnut zapnut fon pozrral nastavenia sprav aj telefonu a nic..kde je chyba?
6 komentárov     zbaliť
arizona A zavolat mu mozes, to funguje? A sms od inych ludi priatelovi pridu, len od teba nie?
kagi Ano to funguje.ale neprichadza mu ziadna sms.od nikoho
kagi Nikto neviete co robit?? prosim na nete neviem nic na tuto temu najst
arizona tak potom chyba je u neho v nastaveniach. Nech si skontroluje, ci nema nieco bloknute,alebo ci ma spravne zadane cislo na sms-v nastaveniach. Ak sa ihruskal s mobilom, mozno nechtiac vymazal cislo,alebo posledne z cisiel, co sa tiez stava...Ak to nedokaze sam, nech ide do predajne k svojmu operatorovi,oni mu to nastavia.
kagi nastavenia ma v poriadku ma tam presne to co ja. ani bloknute nema nic pozerali sme. len neviem teraz co znamena nastavenie cisla v sms. to najdem kde prosim? dakujem
buchač O akom telefóne je reč ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    Skuste zavolat operatorovy, mne tak prestali chodit sms z banky, nemohol som sa prihlasit do internet bankingu.Ze sa niekde zasekla sms a za nou vsetky dalsie.Nejak to resetli a prislo mi 20 sprav zasebou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.