Zavrieť

Porady

Pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Prechádzam príspevky a keď vidím ako sa ľudia neustále tešia stále si myslím, že z porady berieme viac ako jej dávame. Neviem ako ostatným, ale mne porada ušetrila toľko času(aj keď na druhej strane zobrala), toľko školení, zbytočných ciest a telefonátov a hlavne poskytla priestor na odreagovanie, že som sa rozhodol, že ak sa ešte aspoň jedna osoba ku mne pridá, tak posielam Richardovi príspevok.
Aký? V podstate by mohlo ísť o symbolickú sumu(ale aspoň takú, aby Richard neprerobil na bankových poplatkoch...)
Ale keďže sa hovorí, že v jednote je sila, určite mu nepomôže nejakých pár korún odo mňa alebo nejakých 5-10 členov porady. Na to, aby sa dalo v skutočnosti pomôcť nás musí byť aspoň 50-500.
Za svojím si ale stojím, ak sa ešte jedna osoba pridá...
Návrhy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Symbolická by bola, keby bola lentilková. Nesymbolická by potrebovala Richardovo číslo účtu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Paula
Symbolická by bola, keby bola lentilková. Nesymbolická by potrebovala Richardovo číslo účtu.
pridávam sa, pridávam sa, pridávam sa
0 0
NADEJKA NADEJKA

NADEJKA je offline (nepripojený) NADEJKA

Dobrý deń,aj ja sa pridávam,mne tiež porada veľmi pomáha a ušetrila mi kopu času a ešte väčšiu kopu nervov v behaní po úradoch a nedostávaní informácií.
Takže aj ja.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Aká suma by to mohla byť? Navrhnite.
Môj návrh by bol 50-200 Sk. Aj keď porada.sk by si zaslúžila viac...
Ide len o symbolickú sumu a keď nás bude viac, možno z toho aj niečo bude.

To Richard: zverejníš nám aj Tvoje číslo účtu alebo to môžeme posielať na Tvoju adresu: viď http://www.zoznam.sk/firmy/s/74235.html

alebo sem
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=3087&SID=9&P=0

Richard poraď.
Naposledy upravil M3G : 23.10.04 at 13:40
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

SOM ZA, budu to vsak Richardove sukr.!!!! Nie ze mu to dame na podnikatel...a ked to citaju daniari? Hned ho privrznu..Najdime riesenie, aby aj vlk, aj ovca ...:-)
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
kazdy sudne uvazujuci riadne prihlaseny clen porady musi len a len skonstatovat: suhlasim....
mam blbu otazku, to je uz profesionalna deformacia...ako to richard zdani?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
M3G
Prechádzam príspevky a keď vidím ako sa ľudia neustále tešia stále si myslím, že z porady berieme viac ako jej dávame. Neviem ako ostatným, ale mne porada ušetrila toľko času(aj keď na druhej strane zobrala), toľko školení, zbytočných ciest a telefonátov a hlavne poskytla priestor na odreagovanie, že som sa rozhodol, že ak sa ešte aspoň jedna osoba ku mne pridá, tak posielam Richardovi príspevok.
Aký? V podstate by mohlo ísť o symbolickú sumu(ale aspoň takú, aby Richard neprerobil na bankových poplatkoch...)
Ale keďže sa hovorí, že v jednote je sila, určite mu nepomôže nejakých pár korún odo mňa alebo nejakých 5-10 členov porady. Na to, aby sa dalo v skutočnosti pomôcť nás musí byť aspoň 50-500.
Za svojím si ale stojím, ak sa ešte jedna osoba pridá...
Návrhy?
Ja určite súúúúúhlasím a pridám sa - mne veľmi PORADA pomáha, hoci tiež mám niekedy výčitky, že prídem len keď niečo potrebujem, ale už si nachádzam pomaly čas aj na porady, lebo na druhej strane ma ohromne "pohladká" keď mi niekto dá najavo, že som mu poradila. sama viem ako je to nafigu, keď si neviem rady - móóóc sa teším že som PORADU objavila.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
M3G
Aká suma by to mohla byť? Navrhnite.
Môj návrh by bol 50-200 Sk.
ja som za návrh M3G a to vo výške ... tej druhej
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Aj aj sa pridávam.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

vladan
ja som za návrh M3G a to vo výške ... tej druhej
Súhlas. Ja čakám už iba na Richarda.

Čo sa týka toho zdanenia, Richard má určite dosť veľa výdavkov na poradu.sk, takže tie nejaké príjmy môže kľudne zahrnúť do príjmov ovplyvňujúcich základ dane a daň mu to až tak veľmi neovplyvní. Žiadne skrývanie pred daňovým úradom, môže použiť aj firemný účet.
0 0
xng xng

xng je offline (nepripojený) xng

Hoci čitam poradu len necelý týždeň (a stojí to za to) pridávam sa a prispievam na ešte neuvedené číslo účtu ....
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

M3G
Aká suma by to mohla byť? Navrhnite.
Môj návrh by bol 50-200 Sk. Aj keď porada.sk by si zaslúžila viac...
Ide len o symbolickú sumu a keď nás bude viac, možno z toho aj niečo bude.

To Richard: zverejníš nám aj Tvoje číslo účtu alebo to môžeme posielať na Tvoju adresu: viď http://www.zoznam.sk/firmy/s/74235.html

alebo sem
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=3087&SID=9&P=0

Richard poraď.
Súhlasím a pridávam sa k prispievateľom. Som za tú sumu 200,- Sk. Ak sa rozhodne viac, som aj za to. Porada nemá chybu, takže niet nad čím uvažovať.
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Bola som necelé dva týždne na dovolenke, takže teraz neviem, čo skôr a tých nových príspevkov čo sa tu nakopilo...uffff - nestíham ich čítať :-(

Poradu som si obľúbila od prvého prihlásenia, pomáha mi - pridávam sa k prispievateľom.
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
Pridávam sa! Veď za informácie sa platí a mne to tiež už nejakú korunku ušetrilo...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Myslim, ze PORADA je pre kazdeho z nas nevycislitelna. Je na Richardovi, ci nam da priestor na moznost vykonat "zbierku", "dar", "sponzorstvo" alebo ako to nazveme ako
prejav vdaky, ze PORADA existuje. Ja by som navrhla, aby nam to Richard oznamil do nasich sukromnych schranok a nechal vysku prispevku na kazdeho z nas. Myslim, ze cenu nam nikdy nepovie on sam, a ani nam nepovie: "tak mi posielajte na c.uctu ..... kazdy .... Sk". Mam pravdu Richard ?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
ja súhlasím a čakám na č.ú.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Ak bude číslo účtu, aj ja ihneď pošlem nejaké korunky.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

AJ ja súhlasím.
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Ak to takto pôjde ďalej, zachvíľu nás aj bude tých 50. Ja už len čakám, čo na to Richard.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hoci som na porade nová , ale pridávam sa aj ja , pretože kontakt s daňovým poradcom je neuveriteľne drahý a to si myslím , že si tam ideme overiť len svoje úsudky na tú ktorú problematiku za pár tisíc Sk . To znamená, že áno, som za.


S pozdravom Zita
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať