Zavrieť

Porady

Zobrazovanie na monitor pred startom windowsu na laptope

Ahojte mam hp pavilion g6 2225-ec hned po kupe som odinstaloval win 8 a nainstaloval win 7 trapil som sa s tym ale nejak som to spravil. Pri prerabke bytu sa rozmlatil display tak som fungoval na externom monitore. Dnes som potreboval preinstalovat windows avsak nechcel mi ho laptop nabootovat a tsk som spravil obrovsku chybu a to ze som obnovil povodne nastavenia biosu. Ked sa pc restartoval neveril som vlastnym ociam signal do ext. Monitoru vobec neodchadza a na rozbitom displeji vidim same not found not found......... Viem ze ked som sa trapil s tou 7kou vela veci v biose som musel zmenit ale nepamatam si ze by som nastavoval ze ma odosielat signal cez vga port alebo take nieco... A teraz je otazka co s tyma? Dovolim si tvrdit ze problem dokazem vyriesit ak uvidim o co ide.. Do biosu sa dostat viem ale nic nevidim takze je to dost narocne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zobrazovanie na monitor pred startom windowsu na laptope

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.