Zavrieť

Porady

Prihlásenie do mailovej schránky

Prosím o pomoc. Nedá sa mi prihlásiť do mailovej schránky na www.atlas.sk. Večer to ešte išlo. Neporadíte mi prosím ?! Ďakujem. Keď zadám správne prihlasovacie údaje, tak si ukáže toto a ďalej nič. Pomóoooc. https://user.atlas.sk/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Slavka1307 Prepáčte, takéto veci ovládam a nezapĺňala by som stránku kvôli tomu, že som si toto neskontrolovala !
    Slavka1307 Ďakujem za rady, ale nemám. Popracujem na gmail. Pekný deň.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Mne tak prehodilo klávesnicu na QWERTY a v hesle som mala z a vypisovalo mi y.Tým,že som mala heslo vybodkované,neprišla som na to - nuž ale keď toto ovládaš,tak to asi bude problém inde

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Neviem, preco sa pytas na Porade. Ved na kazdej stranke,ako aj na atlas.sk mas predsa kontakt,kde sa mozes obratit ,ak mas nejaky problem s ich strankou http://my.centrum.sk/kontakty.html

    My tu mozeme len hadat,oni vedia presne odpovedat a pomoct
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Slavka1307 Ďakujem. Toto som presne potrebovala. Toto som nevedela, kde mám im presne napísať. Ďakujem veľmi pekne !!!!!!
    Peggynka Tak si sa zle pýtala
    Kabaka123 presne tak...
      zbaliť

    Prihlásenie do mailovej schránky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.