Zavrieť

Porady

V kaviarni pod barovym pultom musia byt 2 drezy alebo staci jeden na umyvanie salok?

Volala som na hygienu a tam mi povedali ze mam mat cele dva drezy. Jeden na umytie ruk a jeden na umyvanie salok. Ja ale pocitam s kazdym centimetrom, koli kavovaru a tak, a som nasla drez s malou vanickou asi 16 cm sirka, tak som hned volala na hyg. ci to nestaci na umytie ruk a oni ze no tak radsej ete jeden drez. Ako to mam chapat? ze radsej druhy drez?takze moze byt aj ta mensia verzia na ruky? ustanovuje to nejaky zakon? dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    choď osobne na hygienu a žiadaj,nech ti predložia písomne VŠETKO a NARAZ,čo musíš spĺňať.Každý si to vysvetľuje inak a to,čo povolí hygienik napr. v Hornej dolnej,nemusí povoliť hygienik v Malej čiernej........oni veľmi radi robia to,že ke´d prídu na kontrolu,furt niečo nájdu,čo musíš ešte spĺňať,hento nemáš,tamto musí byť o 20cm viac vľavo,hento musí byť nie na juh ale na sever........takže si vyžiadaj JASNÉ,ZROZUMITEĹNÉ požiadavky a hlavne všetko naraz,aby si nemusel furt prerábať.....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bomo A ak niečo požadujú, nech ti zdokladujú právny rámec, na základe ktorého to žiadajú (konkrétna citácia vyhlášky, nariadenia, vykonávacieho predpisu či zákona). Pretože mnohé ich požiadavky nemajú opore v zákone (t.j. si ich vymysleli), ale veľakrát sa stáva, že požadujú niečo na základe zákona, ktorý už bol dávno zrušený (vstupom do EÚ sme zrušili množstvo požiadaviek na hygieny a procesy sa zjednodušili, ale na niektorých regionálnych úradoch verejného zdravotníctva akoby o tom netušili).
    Oliwa Kopretinka, najhorší je naozaj ten výklad zákona, lebo čo RÚVZ, to iné móresy, aj keď školenia by mali absolvovať rovnaké...
    A úplne najhoršie na tom je, keď hygienici z Hornej Dolnej prídu na kontrolu do Malej Čiernej /a naopak/ a vyžadujú to, čo hygienici z Hornej Dolnej nevyžadovali a nesankcionovali... Čo kedysi nebývalo, ale dnes sa stáva pravidlom... Pretože keď vstúpili do prevádzok vo svojom rajóne /okrese/, tam ich už každý poznal, ako revízorov v autobuse...
    kopretinka oliwa,od nás chceli šatńu pre zamestnanca,my sme zamestnanca žiadneho nemali....
    Oliwa No ale čo keby ste raz nejakého boli prijali? Kde by sa chudák zložil...? A možno sa chcel u Vás zamestnať ten hygienik...
    kopretinka mne sa skôr zdalo,že chcel iba výplatu bez zamestnania sa....
      zbaliť
    deedeecat111 nemam, ale ani neviem najst vzor podla ktoreho to urobit :-(

    V kaviarni pod barovym pultom musia byt 2 drezy alebo staci jeden na umyvanie salok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.