Zavrieť

Porady

Ako sa odhlásiť v tablete z gmail - u?

Dobrý večer poraďáci. Mám malý tablet Prestigio (používam ho minimálne)dávnejšie som sa prihlásila na môj účet na g mail a odvtedy sa z neho neviem odhlásiť. Teraz ho posúvam ďalej a nutne potrebujem zrušiť prihlásenie. Neviem nikde nájsť možnosť "odhlásiť". Ak niekto viete poradiť ako sa mám odhlásiť, prosím sem s radami . Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Odhlásenie sa (Android)

    Tieto informácie sú určené pre aplikáciu Gmail pre systémy Android verzie 4.0 a vyššej.

    Z aplikácie Gmail pre Android sa nedá odhlásiť bez odstránenia celého účtu z telefónu alebo tabletu. Mnoho sa však dá docieliť inými akciami – podľa toho, čo potrebujete.
    ...atď

    Odstránenie účtu

    Keď odstránite účet, odstráni sa tým z celého zariadenia. Nebudete už teda prihlásený/-á do žiadnych produktov Google, ako sú napríklad Mapy alebo YouTube.

    Poznámka: Ak sa pokúšate odstrániť pôvodný účet, pomocou ktorého ste nastavili dané zariadenie, bude možno potrebné obnoviť továrenské nastavenia telefónu. Môžete tým prísť o údaje – prečítajte si preto o továrenských nastaveniach zariadenia Nexus alebo použite Vyhľadávanie Google a prečítajte si viac o dôsledkoch v prípade iných zariadení.

    Ako odstrániť účet:
    Prejdite do ponuky Nastavenia svojho zariadenia.
    Prejdite do sekcie Účty.
    Odstráňte daný účet. (Ak má vaše zariadenie ponuku s tromi bodkami zobrazenú vpravo hore, možnosť Odstrániť účet nájdete tam.)

    https://support.google.com/mail/answer/2991620?hl=sk

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    mareko, arizona, janka67, mzdarka renca, ivka70, Kabaka123
    Nevhodné (1)
    5
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mareko Buchač ďakujem Super - hotovo . Ešte raz ďakujem, veľmi si pomohol.
    buchač Ja Ti nevím Karle.

    Účet na mobilných zariadeniach nemám, takže len musíš dôverovať múdrejším hlavám...
    mareko
      zbaliť
    Ahojte,
    na smartphone mam rihlasený ucet google a gmail, ale vzhladom na to ze menim pracu ho budem musiet odovzdat a tak chcem na danom zariadení ten ucet zrusit. Chcel som postupovat podla postupu hore ale akosi neviem najst odhlasenie a nie som si isty ci zrusenim nezrusim ucet celkovo aj na inom zariadeni. Mozete poradit ? Sony Z3 compact.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Ak si čítal - hore bolo napísané. Pretože tablety majú tú "nedobrú" vlastnosť, že po prihlásení k účtu sa "previažu" s nim, v G-maili (Android) sa dá jedine účet zrušiť - ale to sa zruší prakticky celý účet - teda nie len G-mail, ale i YT, DiskDrive atď - teda všetky aplikácie na Googli viazané. Odhlásenie málokedy pomôže (ak je tá možnosť).
    Buchač písal - vykonať výrobné nastavenia. Toto vymaže všetky osobné dáta, prihlasovacie údaje, heslá, prihlasovanie k sieťam, vymaže dokonca i uložené súbory. A stane sa z toho opäť "čistý" tablet. Len so základnými a predinštalovanými aplikáciami.
    Ako vykonať reset do výrobných nastavení - je to v návode na používanie, alebo na nete nájdeš.
    aspire-01 Tak to musim urobit reset vyrobnych nastaveni, najprv vsak potrebujem stiahnut foto a mastavenia firemneho mailu. Vdaka, vyskusam dam vediet.
    misoft Pripoj sa doma káblom USB medzi PC a tablet, zálohuj si svoje. Potom reset tabletu a máš pokoj!
      zbaliť

    Ako sa odhlásiť v tablete z gmail - u?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.