Zavrieť

Porady

Výplata dividend

Ahojte, chcem si odobriť následovné:
- zisk za r. 2008 a 2009 vyplatený v r. 2015 sa nenahlasuje a neplatia sa odvody
- zisk za r. 2011 vyplatený v r. 2015 nahlasuje sa do 31.mája 2016 a platia sa odvody vo výške 10% zo zisku po odpočítaní minim.základu 412
- v r. 2012 bola strata, pričom na jej úhradu by bol použitý zisk z r. 2013, keďže je to podobná suma
- zisk r. 2014 vyplatený v r. 2015 sa nahlasuje do 8 dní po mesiaci, v ktorom boli vyplatené a odvody sa platia vo výške 14%
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sorter je offline (nepripojený) sorter

    sorter
    Podla mna je to presne tak. To si ale nemysli ani zdravotna poistovna Dovera a ani Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou, ktori odo mna teraz pozaduju nedoplatok z rocneho zuctovania za rok 2014, kedy mi v decembri boli vyplatene dividendy zo zisku dosiahnuteho do 31.12.2003. Dovera mi poslala info o nedoplatku s povinnostou uhrady do 45 dni, inak bude exekutor, po mojom podani namietky s odvolanim sa na konkretne paragrafy v zakone to potvrdila a po mojom podani na Urad pre dohlad som od neho dostal platobny vymer a potvrdenie toho co chce Dovera.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.