Zavrieť

Porady

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Hmmmmm.... pekné - má to však podmienku.... preberať RSS z uvedeného webu. A na to potrebuješ registráciu na uvedenej stránke....
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Pochváliť
V pohode. Vytvoríš si emailovu adresu a tú si zaregistruješ na zive.sk. Za tri mesiace tejto služby bezplatne sa to podľa mňa oplatí.
Ja osobne používam na takéto veci mailinator.com - nič neregistruješ len zadáš emailovu adresu v tvare xxxxxxxx@mailinator.com (namiesto xxxxxxx napíšeš čo chceš), pôjdeš na mailinator.com, napíšeš tam xxxxxxxxx a už ťa tam bude čakať email. Po cca 2 hodinách sa email zmaže.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
Letko
V pohode. Vytvoríš si emailovu adresu a tú si zaregistruješ na zive.sk. Za tri mesiace tejto služby bezplatne sa to podľa mňa oplatí.
Ja osobne používam na takéto veci mailinator.com - nič neregistruješ len zadáš emailovu adresu v tvare xxxxxxxx@mailinator.com (namiesto xxxxxxx napíšeš čo chceš), pôjdeš na mailinator.com, napíšeš tam xxxxxxxxx a už ťa tam bude čakať email. Po cca 2 hodinách sa email zmaže.
To musi byt iba mail z azetu,teda myslim,ze ci je podmienkou aj registracia na azet-zive ? Ja som zadala iny,prisiel mi kod. Stiahla som si appku,ale nie je tam ziadna kolonka na vlozenie toho kodu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
No ja (ako zákazník UPC) používam http://www.satelitnatv.sk/2015/05/up...ou-horizon-go/ .
A mám presne tie programy, čo v telke vo svojej "službe" + niektoré navyše. Do konca júla (a to už ju sledujem od začiatku mája) to mám zadara. A potom 0-1€ mesačne (k poplatku za UPC káblovku). A máš to!
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Pochváliť
arizona
Letko
V pohode. Vytvoríš si emailovu adresu a tú si zaregistruješ na zive.sk. Za tri mesiace tejto služby bezplatne sa to podľa mňa oplatí.
Ja osobne používam na takéto veci mailinator.com - nič neregistruješ len zadáš emailovu adresu v tvare xxxxxxxx@mailinator.com (namiesto xxxxxxx napíšeš čo chceš), pôjdeš na mailinator.com, napíšeš tam xxxxxxxxx a už ťa tam bude čakať email. Po cca 2 hodinách sa email zmaže.
To musi byt iba mail z azetu,teda myslim,ze ci je podmienkou aj registracia na azet-zive ? Ja som zadala iny,prisiel mi kod. Stiahla som si appku,ale nie je tam ziadna kolonka na vlozenie toho kodu
musíš sa zaregistrovať na www.moj.antik.sk ten kód potom zadáš na tej stránke v sekcii Moja televízia...Antik GO...

STIAHNUTIE APLIKÁCIE
Stiahnite si aplikáciu pre Vaše zariadenie pomocou príslušného storu (napr. App Store, Google Play, Windows Store). Aplikácia Antik TV GO je aktuálne dostupná pre tri najrozšírenejšie platformy Windows, Android a iOS.

INŠTALÁCIA
Nainštalujte stiahnutú aplikáciu do Vášho zariadenia. Postupujte podľa inštrukcií pre dané zariadenie.

REGISTRÁCIA
Zaregistrujte sa na stránke www.moj.antik.sk. Po zaregistrovaní je potrebné potvrdiť prihlasovací email. Tým sa aktivuje účet a viete sa prihlásiť v mobilnom zariadení.

VYUŽÍVANIE
Aplikácia Antik TV GO je pripravená na používanie. Pre jej plnohodnotné využívanie je potrebné sa prihlásiť v aplikácii pomocou prihlasovacích údajov ktoré ste si zvolili na stránke www.moj.antik.sk .

zdroj: http://www.antiktvgo.sk/
1 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 24.07.11
  2. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 06.09.04
  3. Príspevkov: 21, Posledný príspevok: 19.07.04
  4. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 31.05.04
  5. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 27.05.04