Zavrieť

Porady

Kombi chladnička, aka značka, referencie, skúsenosti

Chceme kupiť novú kombi chladničku, asi Samsung, alebo LG (no frost) tak do 600€. No manželka ma od LG odhovara, že na to počula len zle veci. Nemate niekto osobné skusnosti s modelmi LG a aké?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    nieeee samsung niee. Ja som si kupil Samsung, lebo som potreboval rychlo a inu nemali. Huci, lacne plasty, samy click-system, po umyvani je medzi plastami suflikov pozatekana voda. Cele zle. A vyvalil som za nu 830EUR
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves ved mna prekvapilo, že 1000 eurovy model nema možnosť volby polic. Kupili sme tuto: http://www.lg.com/cz/chladnicky/lg-GBB539PZQZS/reviews
    Gabi03 všetky no-frostky hučia
    taiko predtym sme mali 11 rokov AEG a ta ani zdaleka tak nehucala
    Gabi03 a bola to no frostka? určite?
      zbaliť
    19 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves kúpili sme LG, priorita bola NO FROST. Samsung nema možnosť variacie polic. Idealne to ma Liebherr. No nema no frost.
    DanielaSL Môžem vedieť koľko stála a kde si ju kúpil ? Aj ja uvažujem vymeniť našu .
    duves NAY, 629€
    DanielaSL Ďakujem. Daj vedieť ako si spokojný. Ja plánujem výmenu niekedy na jeseň.
    duves ved sa potom ozvi, napišem skusenost
    duves fakt sa nevytvara namraza. Dokonca v chladiacej časti nie je vlhkosť ako som poznal pri bežnych chladničkach. Napr. otvoreny syr nesplesnivie, iba obschne. Parada.
    DanielaSL Ja chcem práve preto našu 6 ročnú vymeniť. V krabiciach na zeleninu sa mi stále robí voda, v kuse ich umývam a suším...a zelenina potom skoro plesnivie. Ale celkove sa dosť rýchlo pokazí aj šunky, syry...nie som s ňou spokojná. Bola vybratá narýchlo..akože na chalupu...tak reku bude postačovať. A na tej chalupe žijeme už 6 rokov.
    DanielaSL Tak už ju užívaš nejaký čas, aké máš skúsenosti ? Neľutuješ?
    duves Myslím, že nelutujem. Zelenina neplesnivie. Akurat žiadna chladnička nie je asi dosť velka.
    lujza.j Tiez by som vacsiu...a to moja ma cez 2m....
    DanielaSL Dík.
    DanielaSL Mám objednanú nakoniec Liebherr s NO FROST, tvoja sa mi zdala malá.
    duves to je vraj špica tieto Liebherr
    DanielaSL Áno..oslovili ma okrem iného aj také veci, že poličku môžem zložiť na polovicu a tým pádom môžem uložiť do chladničky aj niečo vysoké. Zložená polička to umožní. V Nay mali aj takú, ktorá ma chytila úplne...takú by som bola brala úplne najradšej ale už bola veľmi vysoká cena....to už by som nedala.
    duves ano, aj nam to ukazovali v nay-ke. Tie police maju velmi dobru variabilitu. Takz zrejme si si dobre vybrala. Ja som mal cenovy limit, aj tak som ho prekročil.
    Oliwa Daniela, skvelá voľba... Máme Liebherr antibakti s no frost tri roky, vysoká spokojnosť... Investícia sa oplatila...
    DanielaSL To som rada, ešte stále na ňu čakám, objednaná je u výrobcu a verte neverte moja 6 ročná siemenska nám v nedeľu z ničoho nič dokapala. Chceli sme ju posunúť svokre, tá má vyše 20 ročnú.... a teraz ju môžu rovno brať, keď privezú novú. Takže sme bez chladničky, ešte že nie sú tie horúčavy.
    duves oni to fakt robia na 5-6 rokov!
    DanielaSL Presne to nám povedal aj opravár, že zlaté časy calexiek sú už preč a že pokrok ide veľmi rýchlo dopredu a komu by sa predávalo keby mali takú dlhú životnosť ako dakedy. Oprava okolo 180 €.....
      zbaliť
    Máš nejaký dôvod, prečo konkrétne tie dve značky? Telefóny robia dobré, ale neviem veru ako to je so spotrebičmi...
    Z vlastnej skúsenosti môžem dpoporučiť napríklad Mora (doma máme túto http://www.mora.sk/sk/vstavana-chladnicka-vc-181/), alebo prípadne Gorenje, nie som si presne istá, ktorý model má svokra, ale myslím že je to tento (http://www.gorenje.sk/vyrobky/domace...adnicky/419618).
    Kupovali sme ich obe takmer naraz, a majú už vyše 4 rokov, a obom nám fungovali zatiaľ bez problémov.
    Takže tak, neobmedzuj sa dopredu značkou, ale radšej si urči parametre aké chceš a hľadaj podľa toho
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Máme ju asi 10 rokov, je tichá, nevieme, že beží. Antibakteriálna, no frost. A Gorenje má dieťa, tiež max, spokojnosť. 6 r.
    korela https://www.dtest.sk/clanek-3988/tes...pAwxoCs0Pw_wcB
    duves už sa tam registrovať nebudem, ty maš pristup na vysledky? Neprezradiš?
      zbaliť

    Kombi chladnička, aka značka, referencie, skúsenosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.