Zavrieť

Porady

Dobra restauracia

Prosim vsetkych skusenych gurmanov-poradite mi osvedcenu restauraciu v Bratislave, kde by sa dalo ist na promočnú oslavu? Ale aby to nebola taká pre horných desaťtisíc, počítam tak 15-20 ludí, aby tam bolo prijemné prostredie a aby vsetkým chutilo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    Aký máte vyčlenený rozpočet? Ja som zažila super promóciu v reštaurácii Café de Zwan, je to v starom meste. Ona síce vyzerá ako pre horných desať tisíc, ale napr. dovolili tam doniesť si komplet vlastný alkohol a koláče, takže to brutálne znížilo rozpočet, a to zas všade nedovolia.


    dana

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Veľmi dobre varia a aj pekné posedenie je v Leberfinger na Tyršovom nábreží - pertžalská strana Dunaja, takmer oproti Au café.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Ja mám dobrú skúsenosť s reštauráciou VIVENDI na Robotníckej, jedlo dobré, ceny v pohode.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    fiiiha ti traja musketieri su ale drahiii... hadam aj to jedlo za tie peniaze musia na tackach a nie na tanieroch nosit Ja mam s priatelmi oblubenu restiku u nas v meste, ceny su tam vyssie ako bezne ine restiky ale za to tie porcie stoja za to. Ale staci tam ist tak 1-2 do mesiaca

    Ja som bola osobne velmi spokojna u Vodnika na Zlatych pieskoch.

    danex1 je offline (nepripojený) danex1

    drobný živnostník danex1
    Dobrá reštika je aj na Mierovej oproti ministerstvu hospodarstva. Alebo Parlamentka

    ulukitkan je offline (nepripojený) ulukitkan

    ulukitkan
    Ja osobne odporúčam navštíviť stránku www.menu.sk a tam v sekcii reštaurácie s prezentáciou si možeš vybrať akukoľvek reštiku....su tam aj fotky reštiky a samozrejme aj menu s cenníkom....takže vyberať sa dá...

    veľa zdaru...

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Ja by som odporučila TENIS REŠTAURÁCIU, varia tam super, ceny sú tiež prijateľne. Je to kúsok od ZOO. pri tenisových kurtoch.

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    dana9
    Aký máte vyčlenený rozpočet? Ja som zažila super promóciu v reštaurácii Café de Zwan, je to v starom meste. Ona síce vyzerá ako pre horných desať tisíc, ale napr. dovolili tam doniesť si komplet vlastný alkohol a koláče, takže to brutálne znížilo rozpočet, a to zas všade nedovolia.


    dana
    No ja pocitam do 500,-Sk na osobu, cakom prask ,o alkohol mi moc nejde, viac pojde nealko ako alko.

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    Sany
    Ja mám dobrú skúsenosť s reštauráciou VIVENDI na Robotníckej, jedlo dobré, ceny v pohode.
    Ano, ale tam sme uz boli.

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    bv_alexandra
    Ja by som odporučila TENIS REŠTAURÁCIU, varia tam super, ceny sú tiež prijateľne. Je to kúsok od ZOO. pri tenisových kurtoch.
    Mas pravdu, to je super restika na najedenie, lenze to prostredie asi nie je velmi vhodne na promocne ohozy.

    anina je offline (nepripojený) anina

    anina
    Palino
    Mojim známym som odporučil Traja mušketieri na Sládkovičovej, boli veľmi spokojní. Pozri: http://www.trajamusketieri.sk/
    Traja muskieteri su fajn ked idete styria, ale na hostinu pre 20 ludi ozaj nemam...

    Bosi je offline (nepripojený) Bosi

    Bosi
    Pochodil som v Blave veľa reštaurácií a suverénne vedie Kohútik v Záhorskej Bystrici.Problém je ale v tom,že nemajú väčšiu miestnosť,iba tri menšie a dvor.Ale možno by sa to dalo urobiť usporiadaním stolov.

    B.

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    A ešte jedna vec ma napdla. Zažila som jednu svadbu v Boteli Fairway (na lodi ), je to ten posledný botel pred PKO, sú tam veľmi dobré ceny, robia aj predbežný rozpočet. Maximálne krásne a romantické, super zorganizované, všetci boli nadšení a tým, že to je na vode, tak to bolo proste niečo iné Robia tam aj promócie a dá sa tam v pohode zaparkovať, je tam také malé parkovisko.

    dana

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.