Zavrieť

Porady

Uloženie prezentácie v Powerpointe MS Office

Mám spravenú prezentáciu v PWP, ale nakoľko má veľkosť cca 25 Mb nedá sa poslať emailom tak aby ju príjemca vedel otvoriť. Je možné PWP poslať inak alebo uložiť na web napr. ako fotografie v zonerame ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Je mozne ju zbalit nejakym packovacim programom a poslat zbalenu (rar, zip).
    Je mozne ju ulozit na nejakom internetovom serveri ako ulozna, ulozto, gmal a pod., odkial si ju dotycny moze stiahnut.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Dve možnosti:
    A) Spakovanie (komprimovanie) komprimačným programom (WinRAR, WinZIP, 7-Zip) a odoslanie ako príloha - pozn. ponúkajú možnosť tzv.samorozbaľovacieho súboru - po kliknutí sa rozbalí a hneď spustí - upozornenie - niektoré ochrany však toto blokujú, nakoľko je označený ako meno_suboru.exe)
    B) Uloženie na nejaké úložisko, ako príloha odkaz (link) na umiestnenie na úložisku. Poznámka: takto uložený súbor je možné zabezpečiť heslom (ktoré sa v e-maili pošle), zabezpečiť dobou, po ktorú bude v úložisku uložený, počtom stiahnutí..... (Disk Google, OneDrive, Uloz.to, Stiahnito.sk a podobné).
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Pakrako Ďakujem, vyskúšal som to a je to tam čitateľné ! Ale dá sa to zabezpečiť tak, aby vložené súbpry môhli otvoriť len tí, čo poznajú nejaké heslo ?
    Kabaka123 prezentáciu môžeš zaheslovať priamo v pakovacom programe, alebo Ti zaheslovanie ponúkne server na ktorý ho uložiš... alebo zahesluješ prezentáciu priamo v office

    http://www.drejk.wz.cz/clanok.php?id=11

    http://www.drejk.wz.cz/clanok.php?id=10
    Pakrako Ďakujem , zabezpečím heslom podľa návodu !
    Pakrako Zbadal som, ponúklo mi link s číslom, tak je všetko O.K. Ďakujem za rady !
      zbaliť

    Uloženie prezentácie v Powerpointe MS Office

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.