Zavrieť

Porady

Všeobecné podanie pre daňovú správu

Chcem podať daňovej správe oznámenie o zmenách v sro, a neviem cez ktoré podanie.. Všeobecné, to je asi jasné, ale keď postupne klikám, nič vhodné tam nenachádzam.. Ak kliknem na Register, otvorí sa mi ponuka Registrácia pre daň, Registrácia servisnej organizácie a VRP.. Z tohto nepotrebujem ani jedno.. Keď otvorím Správa daní, jediné vhodné mi pripadá Daň z príjmu PO, a keď to rozkliknem, vhodné je Oznámenie.. Prosím poradiť, ako postupovať.. Ďakujem..
1.jpg  
111.jpg  
11.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    register- registracia na dan z prijmu, DPH - žiadosť o registráciu, oznámenie zmien
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka ale ja chcem oznámiť zmenu spoločníka, nič ohľadom DPH.. toto sa mi nezdá vhodné..
    kn-alka ale áno, je to vhodné - do tejto žiadosti vypisuješ VŠETKO ohľadne spoločnosti, ktorá je registrovaná na daň z príjmu, alebo DPH

    .... len ako vždy, niekto stráááášne múdry tomu dal meno: registrácia - proste dementi
    Žabinka aha, už som pochopila.. v tom teple mi mäkne mozog..
    JankaO preto som tam napisala, ze aj oznamenie zmien...
    Žabinka ďakujem..
      zbaliť

    Všeobecné podanie pre daňovú správu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.