Zavrieť

Porady

marjankaj Filerom myslíš tú 1/100 forintu?
jar88 To nemá s forintom nič spoločné. Je to jedna stotina americkej rupie. Keby si si radšej naštudoval benzínovú kosačku, dávno by si vedel , čo sa to z toho filera sype.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač

Krištáľová guľa

Krištáľová guľa sa používa na videnie najčastejšie budúcnosti, ale zodpovie aj otázky minulosti a prítomnosti. Najideálnejšie je mať guľu z pravého krištáľu. Ten je totižto na našej planéte veľmi dlho a za ten čas sa v ňom stihlo uložiť neskutočne množstvo informácii. Správnou metódou vám guľa dá prístup k týmto informáciám. Pri práci s krištáľovou guľou ide vlastne o spoluprácu nášho podvedomia a energie krištáľu.

------------------------------------------------------

Otázka neskutočná.
Preto je tam aj tá guľa.

Najprv otázky :
1. Aká kosačka
2. Aký filter ?
3. Čo si urobil pre to, aby olej netiekol ?
------------------------------------------------------

Možnosti je habadej.
Od vadného fitra, zanesený filter, zlé tesnenie alebo aj veľa oleja....
Naposledy upravil buchač : 14.07.15 at 17:22
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
jar88 A toto už ako? Ty to ešte nemáš nacvičené? Šak mu poraď a nezhovaďuj sa tu.
marjankaj Toto je vyšší level.
Hladnému nedaj rybu, ale daj mu udicu a nauč ho loviť. - Čínske príslovie.
buchač jar88 (Dnes 18:17) A toto už ako? Ty to ešte nemáš nacvičené? Šak mu poraď a nezhovaďuj sa tu.
================================
Toto už takto !!!

Hybaj na ekonomické stránky a neser sa do druhých a hlavne do vecí, ktorým nerozumieš.

EŠTE SI SA NIKDY NEREALIZOVAL V ODBORNEJŠÍCH TÉMACH.
TY VIEŠ LEN MEDITOVAŤ A DRÍSTAŤ.

TAK DRŽ LEP !!!
Peggynka Možno ako sused v návode ,že treba olej vymeniť po 25hod prevádzky a už ju má možno 10rokov (bez výmeny) a kukaj,nejde
jar88 No šaaak ja ninič, ja len že si dobre dal, tak čo leeepiš?
Starám sa ja? Veď nestarám, vítaj si hostí ako zvykneš doma. Na východe.
  zbaliť

jackub25 je offline (nepripojený) jackub25

jackub25
ak sa jedná o molitanový filter, tak ten má byť olejom napustený, no nesmie z neho vytekať, odporúčal by som teda potom filter vyprať v teplej jarovej vode, po vyschnutí trochu pretrieť olejom , ak začne znovu tiecť tak potom asi najlepšie servis alebo elektrické kosačky
Naposledy upravil arizona : 23.10.15 at 12:28 Dôvod: vymazanie reklamy

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár lubko6394
Tak toto by som si tipol že je zapríčinené nesprávnym náklonom sekačky. Tie sa môžu nakláňať len tak že rukoväť sa dáva k zemi a nie naopak. Nemáš ju opretú rúčkami o stenu a stojí na predných kolesách ?

z benzinovej kosacky vyteka olej cez filer preco ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.