Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
Neviem...mozno si to vojaci v domove neuvedomuju ako sa chovaju.....alebo sa nevedia..vypnut..presmerovat...ze hop uz nie som v robote....ja som si tiez neuvedomavala,ze otazky davam doma ako na vysluchu...uz som tu spominala....na vetu co mi doma povedali nezabudnem "uz si najdi inu robotu my tu nie sme na vysluchu" aj som si nasla....bolo to pre mna vykumenie....ze mi to vtedy najvyssi podpisal.....lebo "moji" ma nepustili....
pred rokmi som mala kolegu, jeho manželka bola vyšetrovateľka. Niečo sme spolu s jej manželom v práci riešili. A v tom telefonát "Dobry deň, tu.... Mám takú informáciu, že sa u vas pohybuje môj manžel" Druhý krát som tuším radšej tie informácie od neho oželela
0 0
jefff jefff

jefff je offline (nepripojený) jefff

Uff! Aká maškrta vie byť nešťastie druhého.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

1terezzka
jar88
To akého má syna, zjavne nemá s jeho profesionalitou nič spoločné. No a je viac než jasné, že pri jeho profesionálnom vyťažení, bola výchova detí na manželke a čiastočne na pedagógoch a spoločnosti.
Alebo aj má spoločné, ak zdedil predispozíciu, nadriadené/nadradené chovanie
To akože, zabávať sa s vlastnými výkalmi, má byť prejav nadradenosti?
Akože si myslel, že keď sa namastí a smrdí, ako kanál, že je tým nadradený nad ostatných?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

1terezzka
jar88
To akého má syna, zjavne nemá s jeho profesionalitou nič spoločné. No a je viac než jasné, že pri jeho profesionálnom vyťažení, bola výchova detí na manželke a čiastočne na pedagógoch a spoločnosti.
Alebo aj má spoločné, ak zdedil predispozíciu, nadriadené/nadradené chovanie

možno


ked idem so psom cez dedinu a šteká spoza plota naň malý pes, tak sa mu vymočí na hlavu....
0 0
jefff jefff

jefff je offline (nepripojený) jefff

bjuty smis
1terezzka
jar88
To akého má syna, zjavne nemá s jeho profesionalitou nič spoločné. No a je viac než jasné, že pri jeho profesionálnom vyťažení, bola výchova detí na manželke a čiastočne na pedagógoch a spoločnosti.
Alebo aj má spoločné, ak zdedil predispozíciu, nadriadené/nadradené chovanie

možno


ked idem so psom cez dedinu a šteká spoza plota naň malý pes, tak sa mu vymočí na hlavu....
To ten malý za plotom čaká na toho tvojho obra za plotom a ešte aj hlavu vystrčí z diery, aby ho mohol ošťať?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, presne toto robil aj moj byvaly pes.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jefff
bjuty smis
1terezzka
jar88
To akého má syna, zjavne nemá s jeho profesionalitou nič spoločné. No a je viac než jasné, že pri jeho profesionálnom vyťažení, bola výchova detí na manželke a čiastočne na pedagógoch a spoločnosti.
Alebo aj má spoločné, ak zdedil predispozíciu, nadriadené/nadradené chovanie

možno


ked idem so psom cez dedinu a šteká spoza plota naň malý pes, tak sa mu vymočí na hlavu....
To ten malý za plotom čaká na toho tvojho obra za plotom a ešte aj hlavu vystrčí z diery, aby ho mohol ošťať?

nemám obra..len boxera...

malý zúrivo štekajú..doslova sa hádžu do plota....

na nich nereaguje, len zdvihne nohu a .....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, presne toto robil aj moj byvaly pes.

hej..o tom hovorím...v zvieracej ríši je to jasný signál nadradenosti...
dalej ani nepokračujem, lebo .............patrí človek do zvieravej ríše.??

.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
misoft
Ja len na margo toho..... ten generál má prakticky po kariére (i keď to on nezapríčinil) len vďaka nepodarenému synovi.... Darmo sa bude poukazovať, že syn je predsa dospelý - biľag sa prenesie i na otca....
Ja len dúfam, že genpor. M.M (jeho šéf) bude natoľko profesionálny, že to prenechá na svojom zástupcovi, aby sa rozhodol....ako postupovať. Vravieval. že osobné veci do práce neťahaj, ale ak sa dotknú povolania (a už sa aj, lebo sa to rozmazalo, kto je otcom toho ho*nomama) - nemáš čo tu hľadať.
Nemyslim, ze je nepodareny, je to chory clovek. Ma psychiatricku Dg.
Je to vrodená dg?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Si ma predbehla, už sa týždeň chystám.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
možno
ked idem so psom cez dedinu a šteká spoza plota naň malý pes, tak sa mu vymočí na hlavu....
.................................................. ............
Jeff
To ten malý za plotom čaká na toho tvojho obra za plotom a ešte aj hlavu vystrčí z diery, aby ho mohol ošťať?
.................................................. .............
Nandrolon
Bjuty, presne toto robil aj moj byvaly pes.
.................................................. .............
bjuty smis
nemám obra..len boxera...
malý zúrivo štekajú..doslova sa hádžu do plota....
na nich nereaguje, len zdvihne nohu a .....
.................................................. ..............
bjuty smis
hej..o tom hovorím...v zvieracej ríši je to jasný signál nadradenosti...
dalej ani nepokračujem, lebo .............patrí človek do zvieravej ríše.??
.................................................. .............
Vraví sa, aký pán, taký krám.
To sa s tým svojím psom aj dokážeš zastaviť a necháš ho kropiť? Paráda. Dúfam, že na slov. psov je priam vysadený. :-) Nech poníži aspoň psa, ak nemôžem majiteľa, mýlim sa?

My sme začínali vlčiak, vlčiak, novofundlandský, "vlčiačka", tibetský teriér, a teraz 5 kg sučka. Ohlási každý nepatričný zvuk, príde pre mňa ak niekto stojí pred nami, vonku ju utiahnem ak sa dožijem aj vo vyššom veku, prítulná, nenáročné plemeno, ak je vonku, tiež si zašteká rovnako ako väčšina ostatných, či malých alebo veľkých. Nejaký de Bil zrejme na ňu za plotom dupol, alebo čo, odvtedy sa radšej zdržuje pri mne. Keď sme vonku, je v pohode.
Aj pšeničák šteká, aj salašnícke plemená, vlčiaky, boxer, doberman, rotvajler, dogy idú preraziť kovaný plot, foxcíci, staford, oriešky, takmer všetci. Husky je ticho. Možno má sused doma odštekávač namontovaný.
V každom dome je po 89 pes, a nie jeden. To predtým nebolo. Nájsť miesto, kde by človek so psom nerozštekal na prechádzke celú ulicu, je umenie.
O čo lepšie sa na tom majú mestské psy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, my sme mali viac psov, ale ani jedneho vlciaka.
Mali sme cistokrvneho s PP Ceskoslovenskeho vlciaka a toho ste urcite nemali. Husky a malamuty su priposrate psy, ktore ani stekat nevedia. Nase cv-cko ak isiel cudzi okolo zahrady, tak nestekal, rovnako ako na zver, dokonca rozoznaval nase a cudzie kury v zahrade. Ak ale niekto prekrocil hranicu zahrady o 1 centimeter, tak to nebol stekot, ale hromobitie ako z hororu, nakolko vlci nestekaju a zo psa mal iba ovladatelnost, inac 100% vlk na nerozoznanie polovnikmi...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Mali sme cistokrvneho s PP Ceskoslovenskeho vlciaka a toho ste urcite nemali."
Predstav si, že mali. Vyberali sme si ako prví z vrhu.
Naposledy upravil korela : 26.11.15 at 16:48
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak gratulujem, mali ste podla mojho nazoru najinteligentnejsieho psa na planete. Muselo to byt nedavno, kedze to plemeno bolo uznane v r. 1982.
Ak smiem vediet od akeho chovatela pochadzal, kedze ich na nasom uzemi oficialne chovali ak sa nemylim iba 3ja...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá.... už aj Švajčiari v kantone Ticino zakázali burky a mikáby! Bez výnimky (teda ani turistky!), taktiež sa to týka i športových fanúšikov (tzv. šatkári....) - mastné pokuty budú tam...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mimochodom, nas bojovnik bol priamo od chovatela, ktory bol hlavnym clenom armadneho slachtenia tohto plemena, majora Frantiska Rosika, ak sa nemylim, tak tento kynolog bol doktor veteriny.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Áno, išlo o nemeckého ovčiaka. Mal PP. Bol z takej chovnej stanice, že som ho intuitívne nechcela. Čo sa časom aj potvrdilo. Mng od začiatku vedel, že keď sa nám narodí dieťa, pôjde z domu preč. Súhlasil. Moja intuícia, ale nakoniec aj logika, bola správna. Pes odišiel ako päťročný z domu do Zväzarmu ešte počas môjho pobytu v pôrodnici. Keď som ho porovnávala s naším prvým, čo som mala ešte za slobodna, agresívnejšieho idiota si nemohol mng ani vybrať. Na to sa stanica aj zameriavala. Mal ju buď bývalý vojak alebo policajt.
Mal výcvik. Ale keď skoro vytrhol 10 r. neteri žalúdok, zachytil iba šaty našťastie, ortieľ vyrieknutý. A to spravil pred jej rodičmi, nami a mamou v záhrade. Bez toho, žeby behala, iba sa postavila. Nikto z nás to nečakal a nechápali sme to.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A bolo to pred 1982.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korela, nemecky ovciak a ceskoslovensky VLCIAK je ako porovnavat jablko a bicykel... Piseme o inych plemenach.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať