Zavrieť

Porady

Zmena jazyka v xp - notebook

Ahojte,

prosim o radu, mam novy notebook, ale neviem zmenit jazyk. Mam tam nemcinu a ja potrebujem anglictinu. Neviete ako sa to da zmenit?

Dakujem Klaudia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    klaudia
    Ahojte,

    prosim o radu, mam novy notebook, ale neviem zmenit jazyk. Mam tam nemcinu a ja potrebujem anglictinu. Neviete ako sa to da zmenit?

    Dakujem Klaudia
    Obávam sa, že jedine preinštalovaním Windows-ov. Pokiaľ by Ti stačila anglická verzia len pre Office, tak stačí preinštalovať Office. Ale ak aj Windows, tak ako som spomínal.

    To kde si kupovala, že Ti tam dali nemeckú verziu??

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Ak chceš zmeniť celý program do iného jazyka tak môžeš doinštalovať language pack,ak len potrebuješ mať na klávesnici iný jazyk tak cez štart-ovládací panel-možnosti dátumu,času,jazyka-miestne a jazykové nastavenia-jazyky-podrobnosti a tam doinštaluješ jazyk

    klaudia je offline (nepripojený) klaudia

    klaudia
    Dakujem za odpoved. Ja len chcem mat windows v anglictine a nie v nemcite. Takze nemusim to dat preinstalovat? Staci ten language pack?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tak už som aj ja múdrejší. Len si pamätám, že keď som známej inštaloval do nového notebooku OS, tak na začiatku trebalo vybrať jazyk a ten potom nebolo možné zmeniť.

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Windowsy sa štandardne predávajú v jednom jazyku, žiadny windows OEM verzia predávaný v SR neobsahuje viac langpackov okrem pôvodného. V nastaveniach windowsu to tiež nepôjde zmeniť, ani pri inštalácií.

    Treba to vyriešiť tak, že si požičiate anglické inštalčky a použijete svoj OEM kód. Samozrejme to musí byť rovnaký typ windowsu napr. HOME edition, inak vám ten kód nepôjde.

    Zmena jazyka v xp - notebook

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.