Zavrieť

Porady

Predaj pečiva v kaviarni - ?povolenia?

Dobrý den,

Prevádkujem malú kaviaren v Bratislave, a chcel by som zákazníkom spríjemniť pobyt ponúkanim pekárenských výrobkov ( croasant, muffin ).

Pečivo by bolo v akrylátovéj vitrínke vedla pokladne, servíroval by som ho na tanier prípadne potravinársky obal ak by ho chceli na cestu. Potrebujem na takéto dačo špeciálne povolenia od hygieny prípadne niečo iné ? Nejake upravy priestoru ?
sosak tie pekárenské produkty chceš aj piecť, alebo by boli dodávané z pekárne ?
tomas359 čisto iba predaj v malej vitrinke z plexiskla. Boli by mi dovážané každé rano.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Priznám sa,že som nepochopila tvoju otázku,pretože sortiment kaviarne má z pohľadu gastronómie obsahovať toto:
    Kaviarenský lístok:
    zostavujú kaviarne a espresá s výberom výrobkov studenej kuchyne, cukrárskych výrobkov, domácich múčnikov, viac druhov káv, medzi ktorými býva na poprednom mieste presso káva, a ďalších teplých nápojov. Obsahuje tiež výber nealkoholických a alkoholických nápojov (značkových), a to aj miešaných.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Ako vidiš....v Ba je kaviareň bez ......
    misoft Nuž.... tak takúto by som obchádzal.... že len kafíčko ponúkajú? Slabota.....
    tomas359 takže ich možem kludne predavať bez nejakeho povolenia hygieny ? Ano predava sa len kava, je to minikaviaren
    Peggynka A to si z čoho vydedukoval,že môžeš? Môžeš,ale za týchto podmienok:
    http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/...o-potravinach/
      zbaliť

    Predaj pečiva v kaviarni - ?povolenia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.