Zavrieť

Porady

Živnosť alebo s.r.o. - ak vie poradiť niekto kto sa vyzná aj v SEO

Ahojte, mám s mamou firmu, s.r.o., predávame kozmetiku a prístroje pre zdravie. Podľa toho sa volá aj firma, v jej názve je činnosť, ktorou sa zaoberáme. Okrem toho mám aj živnosť, v tej ale momentálne nie som aktívna. Chcem si založiť nový eshop - na predaj kobercov. A teraz neviem, či mám na to použiť už našu existujúcu s.r.o., alebo svoju živnosť, alebo založiť úplne novú s.r.o. Ono ide aj o to, že si chcem dobre spraviť SEO na webstránke (optimalizácia pre vyhľadávače). Veľký význam má, keď sa zaregistrujem v rôznych katalógoch, ako zoznam.sk a iné. Len tam keď sa chcem registrovať, musím vyplniť IČO. Ak sa budem registrovať pod s.r.o. ktorú už máme, bude to problém, lebo mi to nedovolí vložiť do viac ako jednej kategórie. Túto firmu máme už v katalógoch pod týmto IČOm registrovanú ako firmu, čo predáva kozmetiku a pod. Ja som už v minulosti to skúšala riešiť tak, že som písala správcom katalógov, či mi môžu pod to isté IČO registrovať aj ďalšiu stránku, ale ochota bola mizerná, väčšinou ani neodpovedali. Mohla by som to urobiť pod živnosť, ale známi mi hovoria, že s.r.o. je lepšia v tom, že keď mám takúto stránku s väčším a často aj drahším sortimentom, že s.r.o. vyzerá lepšie ako živnosť, budí to v nakupujúcich väčšiu dôveru. Tak teraz neviem, ktorou cestou sa vybrať, vie mi niekto, kto sa v tom vyzná poradiť? Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Registracia shopu v databazach je dolezite hlavne z dovodu, ze sa tym vytvaraju spatne odkazy na tu stranku, takze robot vnima, ze na Tvoj web odkazuju aj ina stranky, tede nie je to len web sam o sebe na sirom mori internetu.
    Z hladiska SEO je zas dalsie "more" okolnosti, podmienok a skutocnosti, ktore vstupuju do "rankingu" danej stranky. Je to hlavne samotny kod, ktory musi byt optimalizovany. Potom spominane spatne odkazy na stranku, alebo to ci na tej stranke pribuda obsah, ci sa rozvija, alebo stagnuje a tym padom posobi ako bez starostlivosti. Dalej v ramci google samozrejme napomaha AdWords...
    Myslim si, ze riesis zrno piesku v pusti.
    ZahradnikAmater
    K shopu. Keď chcete mať v názve firmy činnosť, tak si ku každej činnosti nechajte urobiť novú sro. Daňová licencia vás už nemusí trápiť a budete mať oddelené náklady a výnosy.

    Nabudúce si uvedomte rozdiel medzi názvom firmy a názvom, značkou produktu, ktorý ponúkate. Keď budete propagovať značku, je úplne jedno pod akým názvom spoločnosti to bude.

    k SEO

    To s tými katalógmi, to vám poradil kto?
    To nie je parafráza na básnikov. Spätné odkazy sa získavajú už dlhé roky inak, ako registrovaním sa do katalógov, ktoré ani užívatelia (koľko ľudí vám prišlo na web z katalógov?) ani Google neberie vážne. Tak ako kolega Vám ponúka výmenu článkov, ja vám môžem ponúknuť napísanie a publikovanie článkov s propagáciou vašich služieb a značky vrátane odkazov. na váš web na mojich magazínoch. Tak nejak to totiž v dnešnej dobe funguje.
    Ak sa v tom SEO neorientujete, najmite si agentúru, ktorá má kontakty na publisherov a tie články s odkazmi Vám nie len zabezpečí, ale pripraví aj analýzu, na ktoré slovné spojenia sa vám podľa toho, čo robíte, oplatí cieliť a koľko za to všetko zaplatiť.
    Získavanie spätných odkazov nie je jednorazová činnosť, ale trvalý proces.

    rerex je offline (nepripojený) rerex

    rerex
    Ahojte, mám na starosti blogy na rôzne témy avšak všetko s unikátnym obsahom.

    V rámci linkbuildingu ponúkam možnosť výmeny článkov. Váš článok budem publikovať na mojich tématických blogoch, kde očakávam, že moje články budú umiestnené na vaše blogy.

    Z ponuky blogov dávam do pozornosti:
    Poradca podnikateľa - blog pre podnikateľov, Asset Management a Správa Kapitálu, Asset Management - Blog o investíciach, Podnikanie, Investície a SEO Optimalizácia a ešte nejaké ďalšie.

    Uvítam aj dlhodobejšiu spoluprácu. Ak je záujem o takéto partnerstvo, kliknite na seo optimalizácia a prostredníctvom formuláru ma kontaktujte.
    misoft http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
    Zákaz reklamy
    Hodnotím ako SPAM!

    Živnosť alebo s.r.o. - ak vie poradiť niekto kto sa vyzná aj v SEO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.