Zavrieť

Porady

Úver v skúšobnej dobe

Ahojte poraďáci,

Potrebujem akútne požičať do konca tohoto týždňa peniaze, keďže sa narýchlo sťahujem do nového podnájmu a potrebujem si vyplatiť nájom + kauciu + nakúpiť vybavenie bytu (bavíme sa približne o 1500€/1 rok, ktoré mienim aj tak splatiť predčasne)

Momentálne som slobodný, bezdetný, s ukončeným Bc. vzdelaním. Pracujem na TPP s pekným 4-ciferným platom (v čistom), plus keďže mi to sociálny systém umožňuje, tak mám nárok poberať aj sirotský dôchodok (prvú výplatu dôchodku očakávam teraz v novembri).

Problém je, že ešte / už len 4 dni som v skúšobnej dobe, inak v ničom. Existuje banková inštitúcia ktorá by mi vedela výjsť v ústrety? Stretol sa niekto s niečím podobným?

Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Skús mBanku, Mne každý týždeň vypisujú SMSkou, že poskytujú nejaké bezúročné pôžičky. Vraj majú nejaký nový produkt s nulovým úrokom, len poplatok je 2%. Splatanosť je 12 mesiacov.

    Skús, uvidíš. Poskytnutie negarantujem.

    http://www.mbank.sk/pdf-web/akcie/pr...ktober2015.pdf
    pavol54 Aj mne, lenže na jar som vyplnil údaje napísal Rč a odpoveď V SKRATKE :trt

    Úver v skúšobnej dobe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.