Zavrieť

Porady

ktoru spotrebu z tech.preuk. dat do vyuctovania cestaku

robim cestak vlastnym autom zamestnanca.chcem vypocitat nahrady za spotrebovane phm a neviem ktoru spotrebu pouzit pri vypocte..je tam spotreba v meste,mimo mesta a kombinovana.mam pouzit kombinovanu alebo mam vypocitat priemer z tych troch udajov??co je spravne, alebo kde sa to da najst?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    bui
    robim cestak vlastnym autom zamestnanca.chcem vypocitat nahrady za spotrebovane phm a neviem ktoru spotrebu pouzit pri vypocte..je tam spotreba v meste,mimo mesta a kombinovana.mam pouzit kombinovanu alebo mam vypocitat priemer z tych troch udajov??co je spravne, alebo kde sa to da najst?
    Buď vypočítaš tak, ako máš písané , tzn. mimo mesta spotrebu podľa toho, aká je tam uvedená, no a v meste je spotreba vyššia, ale to musíš potom aj km rozdeľovať na jazdu v meste a mimo. Ja používam na všetko spotrebu mimo mesta, nakoľko zasa až taký markantný rozdiel pri konečnom výpočte to nie je.

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    Urobila som vyuctovanie pomocou kombinovanej spotreby, vytlacila zostavu z programu Omega....a tam je pri spotrebe ktoru som uviedla napisane, ze je to priemerna spotreba z hodnot uvedenych v techn. preukaze....takze to musim prreobit...len nie som si ista, ci je to spravne....robite to tak, ze uvedene tri spotreby..v meste, mimo mesta a kombinovanu spocitate a vydelite tromi?

    majernikova je offline (nepripojený) majernikova

    žena majernikova
    Ahojte poraďaci,
    môže mi niekto poradiť kde je v "OSVEDĆENIE O EVIDENCII" poznačená spotreba?Ako čítam, tak čítam no nemôžem to tam nájsť. Ide o auto ŠKODA OCTAVIA 3/2005 Vie mi niekto poradiť?
    Ďakujem
    Naposledy upravil majernikova : 13.07.06 at 12:55 Dôvod: preklep

    ktoru spotrebu z tech.preuk. dat do vyuctovania cestaku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.