Zavrieť

Porady

Prečo odkazy a pochvaly v profile nedajú vymazať úplne (aj staré notifikácie)?

Prečo sa odkazy a pochvaly v profile nedajú vymazať úplne?
Prečo sa vymaže len ich obsah?

Rovnako prečo sa nedajú vymazať staré notifikácie, ktoré sa objavujú v pravo hore kliknutím na 0?

Toto je skôr asi otázka na admina...
Tuším sa to tu už aj riešilo....
Naposledy upravil Kabaka123 : 21.01.16 at 06:08
odkazy a pochvaly.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    akože sa vymaže iba obsah? mne sa nedá ani to....
    admin? to sa tu dačo také aj vyskytuje?
    Naposledy upravil kopretinka : 20.01.16 at 20:45
    buchač Teda Ty si mi pekný moderátor, keď o tejto možnosti nevieš...
    kopretinka velice smiešne.....toto s moderovaním nemá nič spoločné,o tom by som nevedela,ani keby som moderátor nebola.....nechodím si denne vymazávať odkazy vo svojom profile......
    stačí mi,že viem,ako vymazať tento tvoj koment a že vidím aj vymazaný kabakin koment.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pochvala - má dve časti - 1. je to jedno číslo, ktoré sa podľa identifkátora pripočíta + 2. textová čast, ktorá sa zobrazí. No a textová časť sa vymaže, ale počítadlo zostáva nezmenené....

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ...pre kopretinku: nastavíš sa na daný odkaz, klikneš do prázdneho štvorčeka pravo, dole si otvoríš Moderation Tools a zvolíš požadavanú operáciu a potvrdíš...
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka ahá,ja som videla ten štvorček,len som nevedela,že to moderovanie je celkom dolu....no to je riadna sprostosť,že sa to nevymaže komplet všetko,veď nedávno som ešte normálne mazala,nie cez hento moderovanie.....ale veď načo niečo jednoduché,keď to môžeme urobiť zložito,však...
    Kabaka123 presne tak cez moderation tools..., len ide o to, že sa zmaže len obsah
    karakul ... a potom po zmazaní sa mi vysvieti správa, že dotyčný (odkaz ktorého sa mazal) mi zanechal správu - s tým istým dátumom, ako pôvodne
    kopretinka hej,aj ja som sa tomu čudovala........
    Kabaka123 áno to je tiež riadna chobotina, všetky odkazy čo v profile zmažeš sa Ti objavia ako nové notifikácie... na čo je už toto dobré?
      zbaliť
    kopretinka 20.01.16 20:32 priradil do Porady

    Prečo odkazy a pochvaly v profile nedajú vymazať úplne (aj staré notifikácie)?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.