Zavrieť

Porady

zrusila som DPH, chcu odomna este 1 danove priznanie?

podala som uz za posledny stvrtrok priznanie k DPH, ale poslalai list, ze chcu este za december, kde mam pridanit vsetko, co mi zostava v majetku, zasobach, vlastnej vyrobe, kde som mala na vstupe DPH. podam este jedno priznanie, ci opravim uz to podane ci uz je vsetko ok, ak som podala to za posledny stvrtrok?

a este mam aj niekde zaskrtnut, ze je to k zruseniu alebo to mam dat do poznamok? ci nech sa ta teta cuduje, co jej chodia i stvrtrocne i mesacne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Dnes si ešte v lehote podania DP, ak si už jedno podala, podávaš opravné DP .... nikdy sa nepodávajú dve daňové priznania, vždy len opravuješ, ak si pôvodné nemala v poriadku. Vyplníš normálna za 4.štvrťrok a vyplníš aj riadok 18.

    Ak nestihneš podať dnes opravné DPH, od zajtrajška podáš dodatočné DP.
    Azalee dakujem, ale ja som mala danove priznanie ok, nic nedodanujem. a v tom liste mi dali nie stvrtrok, ale mesiac december ako posledne obdobie a ja som bola povodne stvrtrocny platitel.
    kn-alka to ti len oznámili, kedy ti končí daňové obdobie DPH, končí v decembri, podáš DPH do decembre a je to

    zrusila som DPH, chcu odomna este 1 danove priznanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.