Zavrieť

Porady

GTA V

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či moja zostava ktorá sa skladá z:
CPU:AMD Athlon 64 X2 4000+
RAM:4,00GB Dual-Channel DDR2 @ 351MHz
MOTHERBOARD:ASUSTeK Computer INC. M2N-E (Socket AM2 )
GPU:MSI R7 370 GAMING 2G
rozbehne hru GTA V za odpovede ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zisti si, aké požiadavky na hardware má hra a porovnaj. Na takéto veci sú herné fóra, recenzie hier.
    Toto nie je herný portál!!!!

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    misoft má pravdu a krom toho, kupovať počítač, resp. skladať len kvôli jednej hre (tak som to ja pochopil zo zadávateľovej otázky) je čistá blbosť a vyhodené peniaze
    misoft A aj RAMky sú skôr vhodné len na výstavu - DDR2 - veď tie sa už ani neohrejú v PC - slabota. Pri takte 351MHz - DDR2 je potom takt 700MHz pamäte. To ja v starom PC mám len o niečo výkonnejšie (a to to používam občas ako zálohu).

    niktoznamy je offline (nepripojený) niktoznamy

    niktoznamy
    Mas slaby pocitac, ale skusit to mozes. GTA V ma super optimalizaciu narozdiel od IV, ked hodis vsetko na najnizsie detaily a nechas rozlisenie 1280x720 tak to musi ist aj na kalkulacke. Viem z vlastnych skusenosti.
    misoft Ja len podotknem:
    https://www.asus.com/Motherboards/M2NE/specifications/
    A hlavne položky: Chipset; Memory.
    Chipset NVIDIA nForce® 570 Ultra™ MCP(media and communications processor) - teda chip primárne pre média a komunikáciu (internet a pod) - nie je určený ako herný.
    Memory: len DDR2 - teda slabé a pomalé RAM pamäte. Keby to boli DDR3 - šlo by to, lenže DDR3 sa tam nedajú dať.
    niktoznamy nechcem ti nejako protirecit, ale taketo veci proste treba vyskusat. Tu ti nepomoze ziadna poradna, je to hop alebo trop. Ja som tiez neveril ze mi na mojom PC z roku 2011 pojde Witcher 3, a voilà ! Na stredné detaily bežal na 30 fps.. Steam navyse ponuka vratenie penazi, i ked len do steam penazenky ale co, minie sa.

    A ak nemas poriadny PC, tak preco neinvestovat do PS4? Ja uz jednu doma mam. Vysla ma 299€ s 2 ovladacmi. Hry kupujem - predavam - dostavam, takze argumentovat ze hry su drahe sa neda..

    A ako dalsiu potencionalnu sluzbzu vidim Cloud gaming, je niekoolko projektov kde kludne rozbehas aj GTA 5 na max, a zadarmo, kedze su v bete. Ale uz budem ticho, lebo je toho fakt vela co by sa dalo popisat TREBA BYT VYNAZLIEZAVY! Ja hram hry od doby Windows 95, netvrdim ze som genius, ale vyznam sa celkom.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.