Zavrieť

Porady

Tlačiareň

Dobrý potrebujem poradiť- chcem kúpiť tlačiareň pre domácnosť a rozhodujem sa medzi BROTHER DCP-L2520DW a HP LaserJet Pro 100 MFP M125A prosím o radu ďakujem Peter
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Brother ,ma obojstrannu tlac...a vyssie rozlisenie (v praxi pri ciernobielej ju aj tak nevyuzijes..postacuje 600 x 600 - brother ma WI-FI--- HP nie.

    Oprava:
    Spotrebny material ---pri HP cena cca 70 € .Pri Brother ca rovnako avsak pri brother sa mení iba samotna napln -bez "zapekacej" hlavy.... s touto hlavou je cena dvojnasobna....

    Servis - odporucam HP

    Ak potrebujes duplex (obojstranna tlac) alebo wi-fi - kupoval by som HP vyssiu radu.
    Naposledy upravil dmc : 01.02.16 at 12:39
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vlado 33 Prosím o opravu odpovede: Spotrebny material ---pri HP cena cca 70 € .Pri Brother ca rovnako avsak pri brother sa maei iba samotna napln -bez tlacovej hlavy.... s tlacovou hlavou je cena dvojnasobna....
    misoft Rád by som upozornil na jeden dôležitý fakt: @vlado 33 - obe tlačiatne (teda multifunkčné zariadenia) sú LASEROVÉ - tak že sa mení toner, prípadne zapekací válec, nanášací (tlačový) svetlocitlivý válec. Tlačová hlava sa nemení - lebo ju nemá!
    Takže poprosím - neuvádzaj nesprávne informácie.
    dmc ale ved no.... chapeme sa
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.