Zavrieť

Porady

Prevádzkovanie hazardu prostredníctvom internetu

Aké základné imanie resp aké finančné prostriedky sú potrebné na prevádzkovanie hazardu prostredníctvom internetu? Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

MarcoM
Z tvojho profilu:

"Som úspešný absolvent práva, ktorého cieľom je skĺbiť vedomosti z právnej oblasti s podnikaním, keďže túto formu zárobkovej činnosti považujem za najlepšiu formu sebarealizácie a dosiahnutia úspechu v živote. Aktívne sa podieľam na osobnom rozvoji formou čítania kníh, návštevou seminárov, okrem iného získavam cenné informácie členstvom v jednotlivých záujmových združeniach."

Si to nájdi a naštuduj. Vyhľadávanie informácií vzhľadom na to čo máš vyštudované by mala byť samozrejmosť.
Peter Parajos miesto zbytocnych komentarov by sa skor zisla rada, kedze som to zatial nevedel najst
draik Viď zákon o hazardných hrách.

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
Iné podmienky sú pre prevádzkovanie číselných lotérií cez internet, iné pre prevádzkovanie online kasína, iné pre internetové kurzové stávky. bez ďalších info ti nie je možné poradiť. K tomu samotné základné imanie nie je tou najnepríjemnejšou podmienkou. Pre online ćíselné lotérie je to min. 33.100 Eur, pre online kurzových stávkach je to 331.900 Eur, pri online kasíne je to 1.659.600 Eur. A to je len základné imanie. Ešte sú to predpísané rezervy, predpísaná kapitálová primeranosť atď. To sú ďalšie obrovské peniaze. Iba šialenec by žiadal na slovensku o licenciu s ohľadom na všetky podmienky predpísané slovenským zákonom. Ak chceš takto podnikať v EÚ, tak ti odporúčam požiadať radšej o licenciu na Malte. Ak chceš takto podnikať mimo EÚ, odporúčam Curacao.

Prevádzkovanie hazardu prostredníctvom internetu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.