Zavrieť

Porady

Správcovské spoločnosti

Neviem presne kam mám túto moju otázku zaradiť, ale ak by mi niekto vedel poradiť kde nájdem kompletný zoznam všetkých Správcovských spoločnosti iba bytových domov v Bratislave, tak by som Vám bola vďačná. Potrebujem to nájsť do 13:00 a cez google som už skúšala ale asi som fakt nešikovná lebo to tam neviem nájsť. Vopred Vám všetkým dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zaira
    Neviem presne kam mám túto moju otázku zaradiť, ale ak by mi niekto vedel poradiť kde nájdem kompletný zoznam všetkých Správcovských spoločnosti iba bytových domov v Bratislave, tak by som Vám bola vďačná. Potrebujem to nájsť do 13:00 a cez google som už skúšala ale asi som fakt nešikovná lebo to tam neviem nájsť. Vopred Vám všetkým dakujem za pomoc.
    Skús tutok:

    http://www.zoznam.sk/katalog/Ekonomi...nehnutelnosti/

    síce sú tam uvedené všekty na Slovensku, musíš si povypisovať tie z BA, ale aspoň niečo.

    Koviko je offline (nepripojený) Koviko

    Koviko
    Ešte ma napadlo dať do vyhľadávania na Obchodnom registri orsr.sk slovo "sprav". Výsledkom sú však iba firmy, ktoré majú v názve slovo "Správa, správca...", ale nájde to aj dôchodcovské správcovské spoločnosti.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Koviko Pozri príspevok
    Ešte ma napadlo dať do vyhľadávania na Obchodnom registri orsr.sk slovo "sprav". Výsledkom sú však iba firmy, ktoré majú v názve slovo "Správa, správca...", ale nájde to aj dôchodcovské správcovské spoločnosti.
    Koviko, vidím, že si nový, preto ťa usmerním. Pred napísaním odpovede na príspevok si pozri, kedy bola otázka zadaná. Konkrétne táto téma bola zadaná pred 5 rokmi, teda je už neaktuálna a je zbytočné tak staré témy vyťahovať, pokiaľ nikto nezadá dodatočnú otázku alebo nechce vedieť niečo nové.

    Alebo chceš prejsť všetky tie tisícky starých tém?

    Ale aj snaha sa cení. Vitaj na porade.

    Grent je offline (nepripojený) Grent

    Vo svojom živote sa snažím pomôcť ľuďom ako žiť zdravšie, lepšie, šťastnejšie.. kvalitne sa stravovať, vyzerať dobre. Mám také heslo - Zdravo, jednoducho a chutne. Pretože chcem byť zdravý To čo jem si chcem spraviť jednoducho No zároveň vždy chutne :D ...viac Grent
    Zdravím, hodim to najskor sem aby som nezakladal novu temu a uvidm či sa niekto ozve..
    .Kamarát čo pracuje vo finanaciach a poistovnictve mi ponuka sporenie cez spravcovske psoločnosti, tvrdí že ročný výnos tam je cca 7% .. Rozprávali sme sa že by som tam vkladal cca 50€ mesačne a že vtedy mi tam vznikne slušna suma na dochodok..
    Čo si o tom myslíte ? .. + doteraz som si myslel že všetko je to len 1. 2. 3. piliér, je toto niečo iné ? oplati sa to vobec ? nestači mi 20-30 rokov sporiť v 2 pilieri ?
    Obávam sa toho či to nieje trošku zbytočne sporenie, teda či mi to realne prinesie v buducnosti výsledky alebo to bude len stály problém mojej peňaženky že ešte musim toto tento mesiac zaplatiť.

    janok5 je offline (nepripojený) janok5

    janok5
    správcovské spoločnosti sa chovajú ako MACOCHY, nič nerobiť iba sledovať platby klientov a posielať súdne a exekučné rozkazy
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Na čo reaguješ? Pozri sa na dátum posledného príspevku.
    sito Na tom na čo odpísal sa predsa ani po rokoch na správaní správcov nemuselo nič zmeniť, či?
    janok5 najhoršia v Bratislave je BLAHOBYT - toľko bláznov som ešte na metri štvorcovom nevidel
    janok5 a ďalší, ktorí s nimi spolupracujú ...
    janok5 chvíľu bol pokoj - a v Blahobyte im znova HRABE
    lacotinka alebo si vlastníci nevážia svoje peniaze / alebo si myslia, že to urobí "NIEKTO" za nich
    sito Alebo veria v blahobyt, či v Blahobyt, Blahobytu, či blahu v byte?
    janok5 útočia ako divé svine stále
    janok5 ten ich dementný riaditeľ - osobne dozriem po voľbách aby sme s nimi skončili
    janok5 počkaj po voľbách - to sa budú diať veci ...
    janok5 po voľbách sa zúčtujeme a poriadne
      zbaliť

    Správcovské spoločnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.