Zavrieť

Porady

Otec na materskej dovolenke ak matka na ňu nemá nárok

Chcem sa informovať ohľadom pravidiel nastupu na materku otca kedže ja na nu nemam narok kedze hned po vysokej skole som otehotnela a nemam odpracovaných 270 dni. Po akom case moze na matersku nastupit manzel a ako je to s vymeriavacim zakladom kedze momentalne nastupil do novej prace kde by mal mat hrubu mzdu v take vyske aby mal narok na najvyssiu moznu matersku kdesi som citala ze je potrebne aby pracoval an danej pozicii min 3 mesiace a potom sa mu materska vypocitava z noveho zamestania. Chcem sa dalej informovat ci manzel moze nadalej pracovat ale samozrejme na nejaku inu zmluvu aj pocas toho ako bude poberat amtersku ja by som bola an urade prace a starala sa o dieta. A ci je mozne opakovane nastupit na rodicovku dovolenku ked mojmu manzelovi skonci materska dovolenka a budem opat na svoje meno poberat rodicovsky prispevok dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Otec na materskej dovolenke ak matka na ňu nemá nárok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.