Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t275310-co-sa-m...tesilo-xi.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Je tu povolené vkladanie informácií?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Napríklad z bežne dostupnej tlače? ˇÚtok teroristov na letisku, alebo v nejakom metre je politika?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ozbrojený poslanec v Parlamente bude asi len bulvárna záležitosť a tak zrejme nebude považovaná za politiku. Či?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Môže sa tu dať info, že ma potešilo, ako som sa dnes ráno dobre vykakakal .... ?

P.S.:
Ježiši Kriste, teraz som si uvedomil..."kakať" je spisovný a slušný výraz ? Ja len, aby som nebol vulgárny...
4 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Môže sa tu dať info, že ma potešilo, ako som sa dnes ráno dobre vykakakal .... ?

P.S.:
Ježiši Kriste, teraz som si uvedomil..."kakať" je spisovný a slušný výraz ? Ja len, aby som nebol vulgárny...
Mám takú peknú vnučku, niečo cez tri roky. Pekne kaká na šerblíku, ale niekedy začne vymýšľať a ide na normálny záchod pre nás dospelákov. Tam si prinesie takú redukčnú dosku, stupienok a ide kakať. Toto prevádzkuje pravidelne len na obed a večer. Ráno nešpekuluje a v pohode ten šerblík.
Bol som prvý v rodine, kto odhalil pravú príčinu jej konania. Vééľmi ma to potešilo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked vidim futbalistov ako im siju obleky...vrrr
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Môže sa tu dať info, že ma potešilo, ako som sa dnes ráno dobre vykakakal .... ?

P.S.:
Ježiši Kriste, teraz som si uvedomil..."kakať" je spisovný a slušný výraz ? Ja len, aby som nebol vulgárny...
Hmmmm.... ako sa to vezme.... kakať - u malého je to zlaté, u veľkého je to smiešne. Potom existuje - vykadiť, vys*ať (možno u niekoho vulgárne), vytlačiť von, vylúčiť, exkrementovať, tróniť....
Ale u teba - použiť slovíčko kakať - nie si náhodou chorý? Veď to k tebe nijakovsky nepasuje....

Sklamal si ma, sklamal.....
2 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
ach jaj, nedate si jelimani pokoj . Ze vas to bavi
0 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No a čo? Hádam nebudeme trocháriť... šak sranda mosí byt....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
No a čo? Hádam nebudeme trocháriť... šak sranda mosí byt....
no ved to, ze ono to uz ani sranda moc nie je Teda aspon podla mna. Traja styria sa vadia, natahuju, zosmiesnuju, urazaju v ktorejkolvek teme, kde sa objavia dokopy. Unika mi, naco je to dobre.
2 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
ach jaj, nedate si jelimani pokoj . Ze vas to bavi
To aj mňa máš za jelimana?
------------------------------
Písanie odpovedí



  1. Humor je vítaný, pokiaľ nie je urážlivý.
  2. V odpovedi neodsudzujem pýtajúceho a nemoralizujem nad otázkou. Ak otázka navádza na porušenie zákona tak stačí neodpovedať, prípadne je možné nahlásiť takúto otázku ako nevhodnú, na zmazanie.
  3. Nezadávam vlastné otázky do odpovedí.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
misoft
No a čo? Hádam nebudeme trocháriť... šak sranda mosí byt....
no ved to, ze ono to uz ani sranda moc nie je Teda aspon podla mna. Traja styria sa vadia, natahuju, zosmiesnuju, urazaju v ktorejkolvek teme, kde sa objavia dokopy. Unika mi, naco je to dobre.
Hlavným cieľom Porady je spoločné vytváranie databázy prakticky podaných odpovedí a informácií. Odborná a názorová diverzita je tu vítaná. Sme tu preto, aby sme sa naučili niečo nové, jeden od druhého!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
no ved to, ze ono to uz ani sranda moc nie je Teda aspon podla mna. Traja styria sa vadia, natahuju, zosmiesnuju, urazaju v ktorejkolvek teme, kde sa objavia dokopy. Unika mi, naco je to dobre.
I trochu uniká.....
Beriem to humorne, no nájdu sa osoby, ktoré (ako puritáni) sa budú rozčuľovať i nad vyjadrením "kakať"... a pritom je to bežné vyjadrenie, dokonca malé deti to používajú, vedia, čo to znamená - a nikto sa nad tým ani nepozastaví....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
taiko
misoft
No a čo? Hádam nebudeme trocháriť... šak sranda mosí byt....
no ved to, ze ono to uz ani sranda moc nie je Teda aspon podla mna. Traja styria sa vadia, natahuju, zosmiesnuju, urazaju v ktorejkolvek teme, kde sa objavia dokopy. Unika mi, naco je to dobre.
Hlavným cieľom Porady je spoločné vytváranie databázy prakticky podaných odpovedí a informácií. Odborná a názorová diverzita je tu vítaná. Sme tu preto, aby sme sa naučili niečo nové, jeden od druhého!
dobre pises. Len nejak mi do toho nepasuje to co som popisal vyssie
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
no ved to, ze ono to uz ani sranda moc nie je Teda aspon podla mna. Traja styria sa vadia, natahuju, zosmiesnuju, urazaju v ktorejkolvek teme, kde sa objavia dokopy. Unika mi, naco je to dobre.
I trochu uniká.....
Beriem to humorne, no nájdu sa osoby, ktoré (ako puritáni) sa budú rozčuľovať i nad vyjadrením "kakať"... a pritom je to bežné vyjadrenie, dokonca malé deti to používajú, vedia, čo to znamená - a nikto sa nad tým ani nepozastaví....
misoft, ale ved o slova typu "kakat" tu nejde. Ide o to za akym ucelom, v akom kontexte a v akej situacii su pouzivane. Ja Ti mozem nadavat, urazat Ta, zoismiesnovat Ta, hanobit, vadit sa s Tebou, ci vo vseopbecnosti trollovat a prznit temu a pri tom nepouzijem ani jedno vulgarne slovo, ci ani slovo typu "kakat". Chapeme sa ? Ved tu sa niektori hadaju, len aby sa hadali a pri tom o nic nejde. A ostatni potom do temy nepachnu, lebo hnoja, ci negativnej energie maju v kazdodennom zivote dost aj bez toho.
3 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
dobre pises. Len nejak mi do toho nepasuje to co som popisal vyssie
Nepasuje? Veď "napasuj"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
misoft
taiko
no ved to, ze ono to uz ani sranda moc nie je Teda aspon podla mna. Traja styria sa vadia, natahuju, zosmiesnuju, urazaju v ktorejkolvek teme, kde sa objavia dokopy. Unika mi, naco je to dobre.
I trochu uniká.....
Beriem to humorne, no nájdu sa osoby, ktoré (ako puritáni) sa budú rozčuľovať i nad vyjadrením "kakať"... a pritom je to bežné vyjadrenie, dokonca malé deti to používajú, vedia, čo to znamená - a nikto sa nad tým ani nepozastaví....
misoft, ale ved o slova typu "kakat" tu nejde. Ide o to za akym ucelom, v akom kontexte a v akej situacii su pouzivane. Ja Ti mozem nadavat, urazat Ta, zoismiesnovat Ta, hanobit, vadit sa s Tebou, ci vo vseopbecnosti trollovat a prznit temu a pri tom nepouzijem ani jedno vulgarne slovo, ci ani slovo typu "kakat". Chapeme sa ?
Aha - takže ti ušla pointa!
Prečítaj si buchačov príspevok... jeho POTEŠILO....
buchač
Môže sa tu dať info, že ma potešilo, ako som sa dnes ráno dobre vykakakal .... ?

P.S.:
Ježiši Kriste, teraz som si uvedomil..."kakať" je spisovný a slušný výraz ? Ja len, aby som nebol vulgárny...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pocuvajte " Fantastic four" skuste si zalozit vlastnu temu a realizujete sa spolocne v nej. Nebavi ma uz mazat.
3 5
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Strácaš reálny úsudok, či ako?
Usudok nie, iba trpezlivost
1 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Pocuvajte " Fantastic four" skuste si zalozit vlastnu temu a realizujete sa spolocne v nej. Nebavi ma uz mazat.
El commandante.... šak nemaž..... zničíš si gumu... Okrem toho - toto je oddychovka téma....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať