Zavrieť

Porady

Ak som dostal rozhodnutie,ze som v r 2013 podla DP 2012 mal platit povinne poistenie

Ak som dostal rozhodnutie,ze som v r 2013 podla Dp 2012 mal platit povinne poistenie a pracovnicka soc.poist mi neprevzala prihlasku lebo ma zle posudila co teraz.?Posudila ma ako osobneho asistenta pritom nikdy som nim nebol ani prihlaseny. Urychlene som v 3(2016 dlh zaplatil.Mam podat niejake vyjadrenie? A co ak budu penale? Ako dokaz mam iba to, ze som platil dobrovolne poistenie.V roku 2013 bolo vela zmien nerozumela som tomuNaposledy upravil Helena G : Dnes o 01:33 Dôvod: V prilohe Dp 2012 pre soc.poist som omylom zadala prijem vydaj ako Szco, ale riadok c. 6 bol prazdny
Naposledy upravil Helena G : 02.04.16 at 21:23 Dôvod: Mam na rozhodnutie pisomne reagovat ?Je potrebne?
veronikasad Priloz str.3 a str.12 DP. Na takto poloxenu otazku sa odpovedat neda
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    strašne komplikovane napísané ....
    Zle si si vyplnila prílohu DP (riadky týkajúce sa asistencie) - a preto ti vtedy nevzali prihlášku - keďže ťa považovali za asistenta? a neskôr sa na to prišlo - a vydali rozhodnutie (vyčíslili) - aj si už zaplatila? všetko?
    podľa mňa nič viac netreba - ale poriadne si prečítaj pre istotu poučenie - že čo tam píšu. samozrejme odložiť dobre doklady o platbe.

    Dobrovoľné poistenie s tým vôbec nič nemá
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Ak sa nahodou prihlasil ako dobrovolne poistena osoba a platby poslal pod tymto VS, nedaju sa preuctovat na povinne poistenie szco.
    Katy a R však píšem, že DP s tým nič nemá - mal dobrovoľné poistenie (aspoň tak píše) .. ale ktovie, že či som správne porozumela reči jeho kmeňa?
    veronikasad Poriadne skomolene zadanie, na to sa neda odpovedat
      zbaliť

    Ak som dostal rozhodnutie,ze som v r 2013 podla DP 2012 mal platit povinne poistenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.