Zavrieť

Porady

Vypln buniek

Ahojte,
chcela by som sa spytat ci je mozne nastavit farbu-vypln stlpca nejakou farbou, ktora sa "zafixuje" a pri naslednych zmenach farby riadkov sa farba daneho stlpca nezmeni.

Dakujem za vsetky rady
Kabaka123 aký office?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    excel.sk je teraz online excel.sk

    Lektor kurzov Excel excel.sk
    vzorec na určenie buniek
    porada.png  
    monika.hmirakova super. DAKUJEM VELMI PEKNE

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Myslíš to tak ako je na uvedenom obrázku?
    Že keď označíš farebne riadok, tak bunka v stĺpci bude žltá a nie zelená?

    Myslím, že by to šlo zamknutím stĺpca proti úpravám.

    DOPLNENIE
    Vyššie verzie majú iné možnosti. Zatiaľ som neprišla nato, ako to spraviť v tom mojom (office 2003)
    Naposledy upravil Kabaka123 : 29.04.16 at 13:51 Dôvod: doplnenie
    vyplnfix.JPG  
    vyplnfix2.JPG  
    1/1
    monika.hmirakova ahoj, ano myslela som to tak ze ked mam zlty stlpec, tak zostane vzdy zlty, aj ked oznacim riadok zelenou
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 ok a ako sa nastaví farba slpca ako primárna?
    stormcatcher V tabulke podmieneného formátovanie, ak dám formátovanie stlpca na 1. miesto, riadok ho neprefarbí. Dá sa to vyskúšať šípkami vedla - odstrániť pravidlo.
    Kabaka123 aha jasné... ja mám office 2003, takže takéto pravidlá nemám
    monika.hmirakova nemas prosim polopatisticky navod? akosi som nedokazala nastavit farbu ako primarnu
    Kabaka123 od apríla sa ešte stále trápiš?
    vicktor ...a nestaci najskor vyzelenit riadky a potom stlpce zmenit na zlto?
    monika.hmirakova netrapim mam taky jeden velmi velky pracovny subor, ku ktoremu sa sporadicky vratim a teraz riesim opat "problem"
    monika.hmirakova v tomto subore pracujem a doplnam riadky XY rokov - potrebovala som ten "zlty" stpec staly, bezohladu na to ci si budem menit riadky na vsetky farby duhy ak by islo o jednorazovy harok kde si len nieco vyfarbim a nepracujem v nom, tak to neriesim
    Kabaka123 jasné, rozumiem, ja viem v office 2003 zabezpečiť stĺpec proti úpravám, ale potom sa s tým nič nedá robiť, neviem vybrať správne zoskupenie povolení pre úpravy
      zbaliť
    Kabaka123 29.04.16 11:02 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.