Zavrieť

Porady

wobenzym

da sa wobenzym ziskat aj na lek.predpis? ak ano ktory lekar ho predpisuje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Chod do lekarne a kup si ho normalne...pouzival som ho na hojenie ran po vypalovani znamienok napr a poviem ti, ze je to "booster"
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač To najväčšie znamienko bolo na krku ???
    miselito ale na tvojom...neviem co mas za problem...chces si kopnut? tak si kopni, posilni si sebavedomie.
    buchač Nejde o moje sebavedomie. Ako som inde spomenul, mám ho solídne silné.

    PREČÍTAJ si názory iných, prejdi si net a potom niečo múdre povedz.

    Sorry...ale na vypaľovanie znamienok brať wobenzym ?
    Kuwa, tak čo by si potom bral, ak by si bol na poriadnej operácii ???

    Prisámfakt...choré názory poniektorých...
    ALE na druhej strane som názoru, že nech si robí každý čo len chce...
    ALE nech netlačí kaleráby do hlavy iným !!!
    miselito a teraz si ten blby ty. ja som nenapial, ze je to primarne urcene na znamienka. ja som z urciteho dovodu potreboval urychlit hojenie..urcite vies aky je priebeh hojenia po laserovom vypalovani, ci? precitaj si o Wobenzyme na co vsetko je urceny...nepotrebujem citat nazor inych urobim si svoj a sam...nechapem tvoju potrebu reagovat na prispevky niekoho ineho pokial nechces prispiet do debaty niecim uzitocnym...vlastne ked som si pozrel pocet tvojich prispevkov je mi jasne preco musis komentovat vsetko...a tiez som ti niekde pisal, ze akym pravo ty hodnotis nazor niekoho ineho, ty nemas ziadne pravo urazat ani zhadzovat moje komenty, alebo prispevky. Ak nemas co povedat k teme tak mlc prosim ta.
    lujza.j http://adaptogeny.cz/versa/folkloro/...dvod-1426.aspx
    miselito neviem co na to napisat. clanok som precital, ale nie som doktor a ani chemik, ze by som to vedel do hlbky rozobrat, resp. posudit.
    Ja som len pisal zo svojej skusenosti, viem porovnat rozdiel v hojeni s Wobenzymom a bez neho...ale nabuduce budem odpovedat co najstrucnejsie na otazku..teda, ze je mozne kupit ho bez predpisu lekara. potom su zbytocne diskusie..vdaka za link
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška Lui, je to síce ten istý enzým, ale pankreolan sa rozkladá v žalúdku a wobenzym až v črevách. Takže niekomu pomôže, niekomu nie.
    lujza.j Luboško....som na tento "vseliek" alergićna-moj problem....pri nom sa stalo ,ze marketingova masaž prerastla rozumove pochody....aj lekarov.....raz tu nandy...dal dobry link...
    Co je na 100% iste,ze sa pri tych davkach traviacich onzymov ....poseries!
    Ing. Ľubomír Janoška :: Určite je to účinný liek, ale na mňa asi takto nezaberie, ja som už zvládol aj 1 l burčáku + 1 l mlieka na ex a nič
    lujza.j Pre mna je to drahe placebo na to vsetko na co to ma zazracne ucinky......nedavno som pocula,ze uz aj na vaginalne frase....no pomoc....mozno aj stivimu wonderovi by ponukli,ze uvidi....
    Ked sa niekto prezerie ...tam to ma pre mna logiku
      zbaliť

    Sylviaa je offline (nepripojený) Sylviaa

    Sylviaa
    Tento liek ti predpíše aj obvoďák. Mne ho predpísala odborná lekárka. Môžem povedať, že ma nadlho zbavil bolestí a nepríjemností. Po rokoch som však opäť začala mať problémy a s prekvapením som zistila, že môj organizmus ho odmieta prijať. Brala som ho pritom opatrne v takých dávkach ako prvý raz a pekne postupne. Bola som však nútená ho ho vrátiť do lekárne. Tým chcem len upozorniť na to, že môže aj "nesadnúť".
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka vrátiť do lekárne??? to kde ti vezmú naspäť liek? nebodaj otvorený?
    buchač Šak lekáreň vezme ... a v pohode.

    Akurát nevráti - nedá naspäť peniaze...
    ivka70 Toto su dobre bludy ......
    babka - ježibabka Ja som tiež dala po manželovej smrti lieky do lekárne. Čítate príbalové letáky celé?: Tam je neviem či na každom napísané, že nespotrebované lieky vráťte do lekárne (možno aj lekárovi, nechce sa mi hľadať leták a čítať).
    ivka70 Bludy su to, ze wobenzym ju zbavil bolesti a neprijemnosti a ze jej ho predpisala obvodna lekarka - ta jej ho mohla odporucit, ale na predpis nie je, ZP ho nehradi..... nie to vratenie liekov
    kopretinka no hej,nespotrebované lieky sa majú vrátiť do lekárne,aby sa nevyhadzovali do odpadu...ale ona to napísala tak,že to vyznelo,že jej to vzali a nebodaj vrátili peniaze,teda mne to tak prišlo...že nesadol mi tento liek,vráťte mi peniaze....
    buchač Ivka, kopretinka

    To je potom tak. Jeden - dvaja napíšu bludy a potom to aj tak vyzerá.
    Napíšeš svoj názor ? Niekto to proste nepochopí a diskutovať nemieni. ALE uraziť sa teda vie.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dá sa, prečo by aj nie.
    Lenže tým nič nezískaš, liek nemá stanovenú cenu a platí sa v plnej výške.
    Predpisuje obvodný lekár, ale nevidím dôvod zbytočne chodiť k nemu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.