Zavrieť

Porady

Spravodlivý notár v BA či blízkom okolí.

SPRAVODLIVY NOTAR....poradíte v BA či blízkom okolí spravodlivého notára (ak ste riešili problém,kde ste mali protistranu, u ktorého ste dobre pochodili, aj keď vás druhá strana chcela protiprávne ošmeknúť)? Cize zásadový notár,ktorý nedovolí jednej strane protiprávne viac (nepodplatiteľný)? Poradiť v notárskych veciach, aj iných (prelínanie notársko-advokátskej agendy).
Naposledy upravil terezamaria : 04.05.16 at 11:49 Dôvod: vrátenie textu otázky
12 komentárov     zbaliť
ivka70 A nehladas nahodou advokata?
Co chces od notara?
buchač ivka70 (Dnes 08:56) Co chces od notara?
=======================
Asi dedičské konanie ... či ?
ivka70 To neviem ,pri dedicskom konani sa neda vybrat notar ... tam je prideleny.
A pravne zastupenie voci protistrane notar nerobi, len advokat.
buchač Ivy....Šak hej...notár má pridelené veci.
===================

Ale ako pozerám ?
Príspevok je upravený.....ale je ešte neprehliadnejšií ako doteraz.
buchač Informacie su zaklad vsetkeho. Buchac, si notar?
===============================
Svatá pravda....TAK DAJ INFORMÁCIE, ak chceš odpovede.
--------------------------------------

Ja a notár ?
Ja som vyšetrovateľ, advokát, notár, prokurátor, sudca v jednom....
lujza.j Nezabudni vymazat zadanie....ked sa ti nebudu odpovede pacit....ako v teme zavet...
misoft buchač....zabudol si ešte jednu funkciu.... vykonávateľ verdiktu....
ivka70 Darmo chces kontakt na notara, ked nenapises, na co ho chces.
Ako som ti napisala, to, co chces ,asi ani notar neriesi .... tak co ti odporucat?

A dalsia vec, kdekolvek na SK? Budes dochadzat k nemu 400 km?
Consultix Ludia, ja hladam normalnu otazku, nepoznate nejaku? Normalnu otazku, ktora je vecna, kde zadavatel nezahmlieva, uvedie skutocnosti a komunikuje vecne. Ak sa mu dostane rady, tak aj podakuje. Prosim, najdem niekde taku otazku???
misoft Pošlem ti lupu, aby si ju našiel..... .... alebo ešte lepšie HST (Hubble Space Telescope)....
Consultix Ked uz Hubble a vesmir, tak skor niektorych zadavatelov by bolo treba vystrelit do vesmiru
terezamaria Daj si predpísať silnejšie brýle, možno nájdeš :-)))
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
SPRAVODLIVY NOTAR....poradíte v BA či blízkom okolí spravodlivého notára (ak ste riešili problém,kde ste mali protistranu, u ktorého ste dobre pochodili, aj keď vás druhá strana chcela protiprávne ošmeknúť)? (nepodplatiteľný)? Poradiť v notárskych veciach, aj iných (prelínanie notársko-advokátskej agendy). Nechcem od vás (poradaci) odpovede, chcem len kontakt na notara,ktoreho opisujem na zaciatku temy.; Ivka70 ja pisem v uvode temy, ze ho hladam v BA ci blizkom okoli. Moj dopyt myslim uplne vazne.; lujza.j ...ked sa tym nic nevyriesilo, neviem komu tych par riadkov moze chybat. Nie je umenim byt stiplavym ako ty ani komunikovat ako buchac. Umenim je snazit sa pomoct,ked viem, a ked neviem,aspon to druhému nestazovat. Keby si bola v mojej situacii,tak by si mala plné gate a úplne iné myslienky ako mas teraz.
Nemá hlavu a ani pätu...

Spravodlivý notár v BA či blízkom okolí.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.