Zavrieť

Porady

FOTKY V PC

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako sú uložené všetky fotky v pc ,teda potrebujem nájsť všetky fotky a neviem ich nájsť (všetky). Či sú pod nejakým označením alebo tak.. ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    záleží na tom akú majú koncovku... foťák ukladá fotky v rôznych originál formátoch, ale hľadaj koncovku s formátom obrázkov napr. jpg. jpeg...

    takže v okienku hľadať daj *.jpg

    DOPLNENIE

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Grafick%C3%BD_form%C3%A1t
    Naposledy upravil Kabaka123 : 03.05.16 at 19:01
    Lucia74123 Díky moc , síce neviem či to sú všetky ale ďakujem.
    Kabaka123 tak hľadaj aj *.png, bmp, gif, tiff, raw a iné obrázkové formáty.... je ich dosť, viď link v odpovedi

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Sú uložené tak, ako si ich uložila. Keď ich nevieš nájsť, otvor si ikonku "Tento počítač", klikni pravým tlačítkom myši na C:\, potom klikni na "Hľadať..." a do prvého okienka napíš " *.jpg ", potom znovu otvor Tento počítač, všetko zopakuj, len do vyhľadávacieho okienka napíš " *.jpeg " a tak pokračuj so všetkými koncovkami gif, tiff, ....atď.
    Kabaka123 radila som to isté
    Chobot Teraz vidím, máš pravdu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ nič "nenastavovala".... budú sa ukladať do predvoleného priečinka (adresára)
    C:/Documents and Settings (po našom niekedy Dokumenty)/meno_uctu/Pictures
    Kabaka123 aj to je jedna z možností

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Stiahni si a nainštaluj program Picasa. Po nainštalovaní programu nájde všetky fotografie, ktoré boli uložené do počítača.
    http://www.slunecnice.cz/sw/picasa-3/stahnout/
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 sa mi zdá, že Picasa končí
    http://technet.idnes.cz/picasa-konci...6_tec_foto_pka
    sosak Picasa všetky fotografie v počítači načíta automaticky. Potom si môže užívateľ nájdené fotografie uložiť na jedno miesto, napr. do dokumentov a Picasu nemusí používať a môže ju kľudne odinštalovať a fotografie ostanú uložené v počítači.
    kopretinka picasa končí on-line,čiže už ju nebude možné používať na nahrávanie fotiek na net,toto preberá program FOTKY GOOGLE.Picasu už nebudú ďalej vyvíjať,ale ak ju máš v pc,tak bude stále fungovať,ešte zatiaľ sa dá stále stiahnuť,minimálne do konca mája,
    Kabaka123 ok vďaka za info.. ja ho nepoužívam, ale vedela som, že sa končí vývoj a preberie to google
      zbaliť
    Kabaka123 04.05.16 14:17 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.