Zavrieť

Porady

stále nevyriešená chyba-nezobrazuje moje otázky

okrem mňa tu aj niekto iný písal,že mu zobrazuje málo zadaných vlastných otázok.
Dnes som náhodou klikla na moje príspevky a vraj:
"Nemáme Vám čo zobraziť, pretože máte nastavené zobrazenie len vlastného obsahu a doteraz ste na Poradu žiaden nepridali".......
Naposledy upravil kopretinka : 04.05.16 at 10:28
6 komentárov     zbaliť
Kabaka123 je to tak... ja tiež vidím v otázkach len tie čerstvé, spočítam ich na prstoch jednej ruky - sú 4 a tých mojich otázok je tu kvantum...
Dav Otázok, alebo odpovedí?
Kabaka123 aj otázok aj odpovedí..., ale teraz sa jedná o otázky
Žabinka tiež v Moje otázky mám 4 otázky.. ale takto to hapruje od začiatku.. v Moje príspevky je 42 strán príspevkov..
Kabaka123 mne sa zdá, že to začalo s prechodom na novú poradu
Žabinka hej, myslela som od začiatku novej porady..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    podľa mňa to nie je chyba - ale je to tak nastavené .
    pozrela som moje .. mám síce málo zadaných otázok, tak neviem, či je vhodné porovnanie - ale staršie témy, alebo také, do ktorých nikto nič dlho nenapísal sa nezobrazia (mne napr sa len jedna ukáže - zrejme preto, že nedávno pribudol nový príspevok).
    V príspevkoch si vieš nájsť - len je to samozrejme pracnejšie
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka zo začiatku mi ukazovalo všetky mnou zadané otázky(témy).Potom zrazu iba dve-tri a teraz nič.nejde o to,že tam nikto neprispieva,ide o to,že je to MOJE a tak mám mať možnosť sa dostať k mojim starým otázkam,keď niečo hľadám,nejakú odpoveď od niekoho alebo keď chcem tému znovu vytiahnuť.
    nebudem ako otrok prehľadávať stovky strán a mojich komentov,
    Katy a R lenže stránka nie je tvoja .... prispievaš sem dobrovoľne - je to na tebe - že ako sa zariadiš. (ja napr nemám ani šajnu o nastaveniach stránok, tak to nemôžem hodnotiť - len rešpektovať, čo si majiteľ nastavil)
    kopretinka škoda reči
      zbaliť

    hanusvas je offline (nepripojený) hanusvas

    fantom opery hanusvas
    Ak sa nemylim, ostatne prispevky /a mozno aj Tebou zadane otazky a diskusie) vidis v nastaveniach (Nastavenia). Aj tie stare.. Paaaa
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka sa mýliš....
    hanusvas ak som sa mylil, iba v tom ze som napisal "vidis". Mal som napisat - vidim a nemylil by som sa. Lebo ja tam svoje vidim. Ak ty tam nevidis tvoje, robis niekde nejaku inu chybu, ku ktorej sa neviem vyjadrit.
    Kabaka123 ja tiež z niekoľkých desiatok otázok vidím iba 4 a mám ich oveľa viac
    terezamaria Mne ukazuje iba jednu a píše nasledovné: Nemáme Vám čo zobraziť, pretože máte nastavené zobrazenie len vlastného obsahu a doteraz ste na Poradu žiaden nepridali. Iné zobrazenie si môžete vybrať nad týmto textom.......... absolútne nezrozumiteľné......
      zbaliť
    kopretinka 04.05.16 10:27 odstránil(a) z Porady

    stále nevyriešená chyba-nezobrazuje moje otázky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.