Zavrieť

Porady

PayPal (new) ako dobijem?

Dobrý deň, viete mi niekto helfnút s dobijaním PayPal účtu? Mám takýto problém: potrebujem presunúť peniaze z bankoveho účtu na Paypal. Donedávna som to robil cez /www.paypal-dobijanie.sk. Zvolil som banku, sumu, presmerovalo ma na IB potvrdil som a peniaze boli na PayPale. Po novom su na vyber len 3 banky- OTP, Poštová a UniCredit. Kedže mám ČSOB a M-Bank tak neviem poslat peniaze na PayPal. V navode je pisane (preklad): Ak vaša banka nie je vo vyššie uvedenom zozname, bohužiaľ nemožno použiť Instant Top Up. Avšak, vždy môžete pridať peniaze na svoj PayPal účet prostredníctvom pravidelného bankovým prevodom. Stačí sa prihlásiť do svojho PayPal účtu a kliknite na "TopUp" v menu - potom postupujte podľa pokynov. Pravidelný bankovým prevodom zvyčajne trvá niekoľko dní na dokončenie.
Na PayPal mám registrovaný bankový účet aj kartu ale žiadne tlačidlo TopUp po prihláseni nemám.Pridavam foto. Poradte ako prevediem peniaze na PayPal, Ďakujem.
Iny ucet.jpg  
Moj ucet.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Paypal pouzivam roky, takmer denne a nechapem preco Paypal niekto potrebuje dobijat. Ved tam pridas kartu a ked ides platit, striahne to priamo z karty.
    creativko Nemam dobry pocit z pridania karty k PayPalu. Radsej si tam prevadzam peniaze.

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... ale veď na stránke sú uvedené aj tvoje banky:
    add-funds.jpg  
    karakul ... v tejto téme:
    http://www.porada.sk/t284211-dobijan...nefunguje.html

    píše, že dobíjanie z mBank funguje....
    karakul ... k tvojim pocitom o bezpečnosti platieb kartou a prevodom pozri napr.:
    http://www.zive.sk/clanok/118309/ako...ijaniu-kreditu

    biggerg je offline (nepripojený) biggerg

    biggerg
    to by som aj ja vedel, moja banka stale tam neni vub banka, a po prihlaseni na paypal tiez nemam top up takze nechapem
    kopretinka 26.06.16 11:05 odstránil(a) z Porady

    PayPal (new) ako dobijem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.