Zavrieť

Porady

Youtube na predajni

Zaujimalo by ma ci je mozne volne hrat cez PC hudbu z youtube na predajni bez nejakej byrokracie. (hladal som vsade na google nic mi na tuto temu nenaslo) Sedliackym rozumom nevidim obmedzenie kedze youtube je volne dostupny pre kazdeho...

dakujem
5 komentárov     zbaliť
misomiso To akoze by si tam zamestnal DJ-a, ktory by sedel za kompom a kazde 3 minuty by klikal na nejake video z netu?
misoft Žiadny DJ tam nemusí byť. Na YT je totiž jedna funkcia - automatické prehrávanie ďalšieho videa/hudby (inak nastavené defaultne).
misomiso Inak celkom by ma zaujimal typ predajne, ze tam tak musis mate nejaku hudbu. Ja z takych obchodov utekam, Ked sa nemozem sustredit na nakupovenie, vyber tovaru a pod, tak strasne znervozniem a radsej zutekam prec.
buchač Príspevok som vymazal,aby nezapadol prachom,nakoľko som už fásol 2x nevhodné.
Ak je nevhodné použiť primeraný výraz ako reakciu, nuž potom sorry...ALE ja si za svojim stojím.
==========================

Keby si najprv použil sedliacky rozum a vyhľadal si patričné, tak by si sa viac dozvedel.
Predajňa je miesto verejné a preto platí nasledovné :

V podmienkach použitia YouTube nájdete v pasáži 5.1L uvedené, že prehrávanie videí je možné len kontinuálne cez internet v reálnom čase a obsah nie je určený na kopírovanie, ukladanie a ďalšiu distribúciu. Stiahnutím videa na vlastnú potrebu a off-line prehrávanie tieto podmienky porušujete. To, pravdaže, automaticky neznamená, že je to nelegálna činnosť. Porušujete skrátka podmienky použitia a Google má právo vám poskytovanie tejto služby odoprieť. Na YouTube sa nachádza aj autorsky chránený materiál, ako napríklad hudobné videoklipy, ktorých ukladaním a následným distribuovaním či verejným prehrávaním už zákon porušujete.

P.S.:
Link nedávam schválne...použi rozum a hľadaj ďalej.
============================

Také doplnenie :
Sedliacky rozum znamená v prenesenom význame "rozmýšľanie".
Lenže ak použijem sedliacky rozum a rozmýšľam ?
Kde sa podel rozum revoltujúceho, keď všade hľadal a nič nenašiel ? Odpoveď je jasná = nerozmýšľal, teda nepoužil ani sedliacky rozum....ale šak čo by som chcel od lenivého slovenského podnikateľa ???
taiko nebolo by lepsie, keby sa Tvoji zakaznici sustredili na Tvoj tovar, ci sluzbu miesto aby sa rozptylovali youtube-om ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stacilo otvorit stranku Youtube a precitat si vseobecne podmienky.Asi by si sa rychlejsie dozvedel odpoved...

    ... 5. Všeobecné obmedzenia používania
    5.1 YouTube vám týmto udeľuje povolenie na prístup a používanie Služby za nasledujúcich výslovných podmienok a vy týmto súhlasíte s tým, že ak nebudete dodržiavať tieto Podmienky bude to predstavovať ich porušenie z vašej strany:

    Súhlasíte s tým, že nebudete ďalej šíriť žiadnu časť ani časti Služby, najmä žiaden Obsah, na akomkoľvek médiu bez predošlého písomného súhlasu YouTube, pokiaľ vám YouTube nedá k dispozícii prostriedky na takéto šírenie pomocou funkcie ponúkanej Službou (ako napríklad Prehrávač);
    VIAC : https://www.youtube.com/t/terms

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    Kabaka123, Ing. Ľubomír Janoška, misoft, taiko
    4

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Sebarevolta: Bolo spomínané - prečítaj si podmienky YT! V jednom máš pravdu - YT je voľná (pretože je to všeobecná licencia YT) pre každého, ale NIE pre KOMERČNÉ účely. Pretože ty to chceš púšťať v predajni - je to považované za komerciu, je to VEREJNÁ produkcia (čo YT nepovoľuje).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.