Zavrieť

Porady

Opuch kolena z boreliozy

Mám bolesti zakolenia o deň nato mi opuchlo koleno. Doktori vylučili poškodenie menisku a diagnostikovali mi boleriu. Chcem sa spytat či sa niekto stretol s tym, že mu koleno upuchalo od boleriozy?
Naposledy upravil ivka70 : 23.06.16 at 20:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Prečítaj si.....je to tam dosť podrobne napísané.....http://www.altemeda.sk/borelioza

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Neliecena borelioza je naozaj nebezpecna, zasahuje klby aj nervy. Kludne moze byt opuch kolena jednym z prejavov.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Robko tva Dakujem. Potreboval som si to overit lebo uz druhy tyzden beriem antibiotika a koleno mam stale opuchnute.
    ivka70 2 tyzdne je malo ... 6-12 tyzdnov, kym sa nieco prejavi.
    Robko tva Coze? Sak ja mam antibiotika na 3tyzdne. To asi pravdepodobne dostanem dalsie nie?
    Tweety ATB sa berú 21 dní, poprípade 28.. Potom kontrolný odber krvi o 6 mes. alebo 12.
    Robko tva Coo??? Ved ja mam antibiotika na 3tyzdne to asi znamena ze asi dostanem dalsie
    Tweety 21 dní to sú tri týždne, či?
    ivka70 Tolko minimalne trva, kym sa prejavi, ci ATB zabrali .... a vsetko zavisi aj od toho ,ako rychlo sa borelioza prejavila aj ako ju organizmus zvlada.
    Tweety vlastná skúsenosť, 21 dní ATB,.potom kontrolný odber po 6 mes.
    Robko tva Hej 21dni . Dakujem za rady. Uz teda sa stym len nejako popasovat kedze je vonku tak pekne a ja sa musim vyhybat slnku
      zbaliť

    Opuch kolena z boreliozy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.