Zavrieť

Porady

okamžitá výpoveď, výpovedná doba a odstupné

Šéf chce okamžite, ešte dnes, ukončiť pracovný pomer so zamestnankyňou, ktorá dlhodobo porušuje pracovnú disciplínu - chýbal nám tovar, peniaze v pokladni, za ktoré bola zodpovedná, odišla na týždeň na dovolenku bez toho, aby mala podpísaný dovolenkový lístok, ... (ani o jednej tejto skutočnosti nie je spísaný záznam, všetko sa riešilo ústne). Je u nás zamestnaná od 10/2015, tj. na konci tohto mesiaca to bude 9 mesiacov. Akým paragrafom jej mám napísať výpoveď a na aké odstupné má nárok? Výpovednú dobu jej nechce dať, chce, aby tu dnes bola posledný krát - čo s tým? Prosím o rýchlu odpoveď, musím to ešte dnes vyriešiť, Ď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zakonne jedine dohoda o skonceni PP
    bud bez udania dovodu - bez odstupneho alebo z dovodu zrusenia prac. miesta, s mesacnym odstupnym (PP trva menej ako 2 roky).

    Ale ak ma naozaj tolko "pruserov" treba formalne doriesit tie a z toho dovodu s nou skoncit PP (opakovane porusovanie prac. discipliny) a nie jej este platit odstupne.

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    Spiste pokarhania, cerpanie dovolenky bez schvalenia je zavazne porusenie TTP, detto chybajuci tovar a peniaze. Nie som si ista, ci na "riesenie" nie je 1-2 mesiace. Ak sa to stalo v tomto horizonte napiste rovno aj ukoncenie TPP z dovodu porusenia PD. A poucte sa, pri kazdom preslape treba pisat zpozornenia, pokarhania.

    Iva001 je offline (nepripojený) Iva001

    Iva001
    v tomto prípade je "najčistejšie" skončenie PP dohodou. Nech jej šéf povie všetky výhrady a že ak nebude súhlasiť s dohodou, tak to bude okamžité skonč. PP pre hrubé porušenie prac. disciplíny a že to by sa jej asi nepáčilo, keby s takým papierom išla na úrad práce.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mocekz tak som to napísala ako dohodu s tým, že od 1.7. začne plynúť výpovedná lehota 1 mesiac, počas ktorého si vyberie dovolenku.
    ivka70 To nie je dohoda, dohoda nema vypovednu dobu.
    Tweety nie je to správne, pri dohode nie je VD, kuk môj príspevok
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ak som to napísala ako dohodu s tým, že od 1.7. začne plynúť výpovedná lehota 1 mesiac, počas ktorého si vyberie dovolenku.

    Pri dohode nie je výpovedná doba. PP končí dátumom, na ktorom sa obidve strany dohodli.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mocekz ale ak je to dohoda o skončení a je tam aj výpovedná lehota, nič sa nedeje, že?
    Katy a R v dohode nie je výpovedná lehota. tam jednoducho uvedieš dátum skončenia PP (na ktorom sa dohodnete) . s dohodou musí súhlasiť aj druhá strana.
    Tweety nie nie je to správne a v súlade so ZP
      zbaliť

    okamžitá výpoveď, výpovedná doba a odstupné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.