Zavrieť

Porady

Čerpadlo v studni sa stále zapína každých 5 min. a lebo tlak v expanznej nádrži stále klesne ???

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať pred rokom som kúpil čerpadlo PUMPEG 1"GSK-6-16T-Inox

Mám sním teraz takýto problém, ked sa čerpadlo spustí natlakuje expanznú nádrž na 45. vodu nikde nepušťam no aj napriek tomu do 5 min. klestne tlak na 25 1,5baru a čerpadlo sa znovu zapne a dotlakuje expanznú na 45 aj napriek tomu, že som nikde vodu nepúšťal tlak v expanznej nádrži stále klesne a čerpadlo sa stále zapína a vypína stále dotlakuje expanznu prosím poradte mi čo to môže byť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Prepúšťa spätný ventil alebo máš únik.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (3)
    Ing. Ľubomír Janoška, peterkos2, Ferdosondo
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    Spam (1)
    0
    koll86 maš na mysli spatnú klapkU?
    čo je nad čerpadloM,? ja som dnes kompresorom dofukal expanznu nádrž ale bonec nepomohlo v dome vsade sucho vodu nepustam a tlak do 20 min klesne na 1,5 baru a zopne zase cerpadlo.
    vicktor Doma mas sucho, pretoze voda z cerpadla unika do studne.
    Ked pises o baroch, to si odcital z tlakomera? Tak je to jasne, proste netesnost, vyteka naspat.

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Čerpadlo je v poriadku, aj tlakový spínač. proste musíš hľadať kde Ti uniká voda.

    Čerpadlo v studni sa stále zapína každých 5 min. a lebo tlak v expanznej nádrži stále klesne ???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.