Zavrieť

Porady

Darujeme psíka -westíka

:-)
Na veľký žiaľ mojich detí musíme nájsť nášmu havuškovi nový domov, pretože už poznáme dôvod mojich zdravotných problémov - alergie.

Je to krásny, milý a slušne vychovaný psík - rasa west white highlandterier. Je zvyknutý na veľa lásky, rád sa mazlí, má rád deti a je verný kamarát. Psík je zdravý a má všetky očkovania. Hľadáme pre neho pokojný domov a láskavého pána.
Teraz býva v Bratislave.
Naposledy upravil petra:-) : 26.06.06 at 19:39 Dôvod: doplnenie bydliska
Usporiadat
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danielka tak si to krásne opísala, že si ho viem predstaviť ako to všetko vyvádza beťárik.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Elen beťárik je slabý výraz....ale jedno máme šťastie, že je naučený byť len v tej jednej svojej izbe...lebo keby behal po celom byte ako niektoré zajace, tak neviem neviem.... Simonka dajú sa vraj vycvičiť zajovia , naši známi vycvičili svojho tak, že si ho vodia po ulici ako psíka na vodítku. Dokonca aj v Poľsku s ním boli. Náš také niečo ako vodítko rázne odmietol...boli pokusy , ale chudák bol z toho v šoku...najradšej je doma vo svojej izbe, tam to pozná a vie, čo si môže dovoliť.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Musím sa pochváliť. Od dnešného dňa je nás o jedného doma viacej. Volá sa Benny a má štyri mesiace. Manželovi sa splnil sen a ja som sa zaľúbila.
05012009.jpg  
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

tuta Pozri príspevok
Musím sa pochváliť. Od dnešného dňa je nás o jedného doma viacej. Volá sa Benny a má štyri mesiace. Manželovi sa splnil sen a ja som sa zaľúbila.
Ani sa ti nečudujem, je zlatulinký.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať