Zavrieť

Porady

Šaty

vratenie vymazaneho textu : .

Potrebujem poradiť aké doplnky a topánky k bielomodrym šatám
-
Vybrala som si šaty na svadbu, majú modrý korzet, alebo lepšie povedané vrch a taku bielu sukňu s modrými vzormi. Je dlhšia, taká pod kolená.
+
Radšej nič
Naposledy upravil arizona : 02.09.16 at 19:25
7 komentárov     zbaliť
vlado 33 Keď dáš obrázok bez šiat, skôr ti poradíme
Tweety no jasné, chlap, čo iné sa dá čakať
afrikánka ...myslím, že dlho by sa nedala prehovárať....ale teraz vážne, zaves na hlavu ten blond doplnok, topánky nepotrebuješ, darmo by sa znehodnotili, keď budeš tancovať okolo ohňa...
Tweety veď neide vatry preskakovať
afrikánka pri tom "romano štýle" bude sa dookola zvŕtať
terezamaria Zvláštna téma a veľmi podobná s jednou asi pred 3 - 4 mesiacmi....ale vlastne ešte sú pokračujúce prázdniny :-)))
Tweety Natalli, otázky sa nemažú, je to neúcta k odpovedajúcim. Pýtala si sa, tak otázku vráť späť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maped je offline (nepripojený) maped

    maped
    Šaty majú vzor, preto by som veľa doplnkov neriešila. Volila by som možno iba perličkové náušničky, biele lakované lodičky a mini kabelku lakovanú bielu do ruky.
    Možno by pás zvýraznila saténová biela stuha. Hlavne podprsenku bez ramienok.
    Určite by som si vypla vlasy, aby účes dotvoril celok a bola si upravená.
    To je ale iba môj názor, pozerám sa na to tak, že brunetky sú výraznejší typ, preto tak málo doplnkov.
    Snáď Ti môj názor troška pomôže

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    korela, terezamaria, Katy a R, afrikánka, peterkristin, mareko, Dav
    7
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    afrikánka ...no ja teda neviem...či by toľko doplnkov zvládla....mentálne i finančne, ale možno dáka brigáda na odpočívadle popri ceste....
    maped Podľa obrázku to je mladá slečna ktorá potrebuje iba poradiť, nechápem tú kritiku? Prepáč, čo sa týka tých financií to je zrejme pravda, no ale to ešte neznamená že je mentálne zaostalá.
    Tweety afrikánka, to čo má byť?
    maped tweety je veru nejaká zvláštna tá afrikánka, lebo mi už začala vypisovať do môjho profilu blbosti
    afrikánka maped, Twenty, teraz zase ja, to myslíte naozaj vážne tie vaše komenty...?
    Tweety skomolila si mi nick, ak to myslíš vážne, tak nepíš somariny
    afrikánka Tweety prepáč, asi už zle vidím, maped, spýtala som sa v profile, či si naozaj odpoveď myslela vážne?............ padám od tejto otázky...idem radiť inde....nočný stolík a sedací vak...
    korela Prečo až taký ostrý komentár. Ide o mladú ženu, nepoznáme pozadie, nevieme, v akom je vzťahu je k sobášiacim sa.
    Matky s 35 odrobenými rokmi si nemajú čo obliecť a obuť na svadby svojich detí. O svad. daroch nehovoriac. Najmä ak ide o matky samoživiteľky. Tak prečo odsudzovať neznámu? Každý robí čo môže.
    Pred pár rokmi som pri takejto príležitosti zaplatila zúfalej známej topánky. So svadbou som nemala nič spoločné.
    .
    Doplnky skôr v odtieni modrej zo šiat, vynosia sa lepšie ako biele, do spoločnosti, a hlavne počas celého roka, nie iba sezónne. A ktovie, aké bude počasie.
    Biela farba sa mi osobne páči iba na teniskách, snehuliach a pri minimalistickom štýle celoročne. Ešte letné topánky znesú bielu. Biele lodičky aspoň s tromi otáznikmi a iks pármi obuvi v topánkovníku.
    KI14 afrikánka, to akože čo tu riešiš ? si mentálne v poriadku ty?
    afrikánka KI14...zamyslela som sa...asi nie som.....ale šak som neni sama, aspoň, čo sa týka tejto témy.......je nás tu habadej
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ja by som ti k týmto šatám zvolila kráľovskú modrú. Čiže lakované modré lodičky. Kabelka už nemusí ladiť s topánkami, tú by som nechala bielu.
    maped Dobre si napísala Tweety, aj modré lakované by boli fajn.

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Ak myslíš kabelku a topánky /nie šperky/ - biele alebo modré v odtieni šiat.
    Uprednostnila by som modré.
    A či vari si len srandu z pospolitého ľudu robíš...?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    afrikánka A či vari si len srandu z pospolitého.......? Správne si pochopila.....dovolím si tvrdiť, že určite! A takým oneskoreným som i bodík nadelila, ako odškodné, že som možno i tlak zvýšila....
    Tweety si si istá, že tú srandu si robí práve ona? aj s tými oneskorenými je to možno úplne inak
    afrikánka Tweety, nech si tú srandu robí ktokoľvek.....je to provokácia na pobavenie,zrejme nudiacej sa mládeže, alebo niekoho iného......no a s tými oneskorenými som nechcela uraziť.....iba pripomenúť, že niekedy je treba zamyslieť sa nad typom otázky....zvážiť, či odpovedať v zmysle úprimne mienenej rady a nenaletieť. Prajem pekný deň Tebe i všetkým zapojeným do tejto zbytočnej otázky.
      zbaliť

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Volila by som vo farbach, ktore su na satach. Bud biele, alebo modre v odtieni farby siat.
    Sperky strieborne, alebo biele zlato.


    Tato stranka vznikla s umyslom poradit na otazku, ktora je polozena. Je to aj v Etikete Porady, na ktoru sa tu vehementne poukazuje. Tak nechapem, co vedie ludi k tomu, ake komenty davaju. Zeby osobna frustracia, nuda, nedocenenost, potreba realizacie aspon na internete?
    afrikánka Schvaľujem Tvoj vkus, strieborné šperky, biele zlato, skutočne pre zadavateľku cenná rada.....a ten posledný riadok poučného dodatku o Etikete Porady.......? Teraz som v rozpakoch.....však veľa nickov je tu práve z týchto dôvodov....dokonca mnohí z nezvládnuteľnej frustrácie, nudy, nedocenenosti, potreby realizácie na internete, nedostatku iného vyžitia a využitia, zakladajú nové témy na Porade. Pekný zvyšok dňa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.