Zavrieť

Porady

Poznáte niekto stránku http://zakladzdravia.webnode.sk/ ?

Manžel (41 rokov) má silnú cukrovku, je na inzulíne 17 rokov. Teraz našiel na internete túto stránku http://zakladzdravia.webnode.sk/ , kde je v podstate "návod", ako cukrovku vyliečiť. Chcel by to absolvovať, len ja sa bojím, aby si tým neodpálil celý organizmus. Preto sa chcem spýtať, či má niekto s týmto skúsenosť, žeby mu to pomohlo a naozaj to funguje tak, ako je to tam popísané.
Samozrejme, keď s tým pôjde za lekárom, tak ho vysmeje, lebo je to všetko o vitamínoch, výživových doplnkoch a zdravej strave. Iba mi je divné, že tam nikde neviem nájsť autora, žiadny kontakt, nič.
Máte s tým prosím niekto skúsenosť?
Ďakujem vopred za každú odpoveď.
buchač Tak na rýchlovku som si pozrel danú "stránku"...(úvodzovky sú dané schválne).

Odpoveď chceš normálnu-slušnú alebo po slovensky ?
petkor Podľa "tónu" ju už asi tuším, ale aj tak poprosím, môže byť aj po slovensky ;-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Kým radia zmeniť životosprávu, dodržiavať liečebný režim - tým sa dá riadiť. Akonáhle ponúkajú produkty a konzultácie iba za.... tak treba zavrieť stránku. Platí pre cukrovku, choré kĺby, schudnutie, atď.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Treba veriť lekárom a ich nasadeniu liečby a nie kadejakým internetovým účelovo vytvoreným stránkam a je jedno či ide o takú alebo onakú vážnu chorobu. Lekár pozná najlepšie pacienta, takéto kadejaké návody sú všeobecné.
    petkor Veď práve, keby sa mi tá stránka zdala v poriadku, tiež by som to tu nepísala. Ale keď lekári už nevedia viac pomôcť, tak človek hľadá úplne všetky možnosti.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    petkor (Dnes 13:17) Podľa "tónu" ju už asi tuším, ale aj tak poprosím, môže byť aj po slovensky ;-)
    Slušne :


    Stránka je príliš všeobecná, pozbierané info skade - tade...rozobral by som na drobné raz dva.

    Určité info je potrebné brať vždy s rezervou a prípadné užívanie nejakých produktov (liekov) radšej konzultovať so svojim lekárom...
    --------------------------
    Po slovensky :

    Chujovina.
    Naposledy upravil buchač : 07.09.16 at 16:30

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (2)
    Kabaka123, afrikánka
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    0
    buchač Odkaz pre hodnotiaceho dilina.

    Upravil som príspevok na čítateľnejšiu formu...tzv. odpoveď.

    Poznáte niekto stránku http://zakladzdravia.webnode.sk/ ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.