Zavrieť

Porady

Kvalitné parametre PVC dverí

Čo mám zohľadňovať pri výbere exterierových plastových dveri do rodinného domu?....myslím tie tepelnoizolačne parametre - dvere sa otváraju priamo do obytnej miestnosti - žiadna chodba,ale hala - obývacia....Ďakujem Vám za odpovede a poradenie....
7 komentárov     zbaliť
misoft Malá technická pripomienka: nelogické riešenie - vstup z vonku ihneď do obývacej časti. Aspoň zádverie, nejaké optické rozdelenie medzi obývakom a dverami by malo byť.
Takýto štýl s radosťou používajú v USA (a potom každý vidí, čo porábajú, keď domáci dvere otvorí....
buchač Ja by som teda plasťáky na vchodové dvere veru nechcel....a ani si ich veru nedám.
afrikánka buchač...ty si myslíš, že keď vymažeš tú prvú stupiditu, že týmto komentom to napravíš? Keď niečo napíšeš, tak si za tým aj stoj a nevymazávaj....mimochodom ani tento druhý sa veľmi nelíši....pýtajúceho nezaujíma, či by si TY chcel, dal, alebo nedal plasťáky...takže zase môžeš zmazať....
alaya1 Zohladni to, co ocakavas Precitaj si recenzie na vyrobky na nete.
jezo421 pre afrikanku: To si nepochopila, tu nejde obsah. Ked to da ako komentar, nemozu mu na jeho duchaplnosti davat "neuzitocne" :-)
afrikánka .......no, preto má viac komentárov, ako odpovedí. Aj "hviezdenie" na Porade má mať určitú úroveň.....aj hranice
Martinajka položila som nespravnu otázku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Ja osobne som dával výpln dverí z HPL. Je to druh plastových výplní na živicovej báze s označením HPL (High Pressure Laminates). Tieto výplne sú pevnejšie a stabilnejšie ako plastové výplne. Hrubka 36 mm.

    Davaj pozor na výber zámku dverí - pokial tam pojde obycajny zamok - ten je velky vodic tepla

    Kvalitné parametre PVC dverí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.